Ida Nowakowska od kilku dni z zapałem relacjonuje swoją podróż do Chicago w mediach społecznościowych. Modowe stylizacje prezenterki to strzał w dziesiątkę. Na każdą okazję wybrała inny look.

Gwiazda „Pytanie na śniadanie” regularnie relacjonuje kulisy pracy w telewizji, a także prywatne wyprawy po Polsce i poza jej granicami. Niedawno wraz z synkiem wybrała się do Stanów Zjednoczonych, z którymi była związana w przeszłości. Relacje Idy Nowakowskiej wprawiają w zachwyt.

Ida Nowakowska prezentuje swój styl na ulicach Chicago

Zagraniczna wycieczka przygotowała dla prezenterki mnóstwo przystanków o historycznym wydźwięku. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” zdążyła odwiedzić już m.in.: polską ambasadę w Chicago, muzeum, jedną z rodzimych parafii oraz festiwal Polonaise.

Ida Nowakowska na każdej z okazji zachwycała schludnymi stylizacjami, które idealnie wpasowywały się do odwiedzanego miejsca. W kościele gwiazda postawiła na luźną stylizację z białym podkoszulkiem i czarnym żakietem. W zwiedzaniu towarzyszył jej synek, tancerka już nie raz udowodniła, że przekazywanie chrześcijańskich wartości dziecku jest dla niej ważne.

Do polskiej ambasady, gdzie wybrała się wraz z mężem, założyła czarny komplet z elegancką marynarką ozdabianą guzikami. Festiwal Polonaise był dla Idy Nowakowskiej symbolicznym celebrowaniem polskiej kultury w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji założyła sukienkę inspirowaną góralskimi fasonami i ozdobami.

Ida Nowakowska przed laty związana była ze Stanami Zjednoczonymi

Tancerka w 2014 roku ukończyła kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To właśnie tam poznała swojego męża, z którym przeprowadziła się do Polski.

Taneczną karierę rozpoczęła w nowojorskim teatrze, gdzie występowała w spektaklach. Po powrocie do kraju nadal kontynuowała taneczną przygodę, jednak to telewizja stała się jej prawdziwym domem.

Od 2018 roku współpracuje z TVP przy najpopularniejszych programach takich jak m.in.: „Pytanie na śniadanie”, czy „You Can Dance”. Widzowie mogą oglądać ją również podczas największych wydarzeń muzycznych, podczas których wciela się w rolę prowadzącej.

Ida Nowakowska
Fragment relacji Idy Nowakowskiej na Instagramie (instagram.com/idavictoria/)
Ida Nowakowska
Fragment relacji Idy Nowakowskiej na Instagramie (instagram.com/idavictoria/)
Ida Nowakowska
Fragment relacji Idy Nowakowskiej na Instagramie (instagram.com/idavictoria/)
Ida Nowakowska
Fragment relacji Idy Nowakowskiej na Instagramie (instagram.com/idavictoria/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska ujawniła dziwne upodobania swojego męża. Gwiazda TVP zdradziła zaskakujące szczegóły
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi