Idealny rozmiar biustu- to temat mocno dyskusyjny, który od lat stanowi bazę pod ciekawą dyskusję. Preferencje mogą być różne- czy istnieje jednak złoty środek, który określa idealne wymiary? Najnowsze statystyki, mocno cię zdziwią! Zobacz, czy znajdujesz się w gronie najbardziej pożądanych piersi? 

Portal DrEd.com postanowił sprawdzić, czy mieszkańcy Starego Kontynentu mają inne upodobania, niż ich zamorscy sąsiedzi. Na 1000 ankietowanych Europejczyków i tyle samo Amerykanów odpowiedź była bardzo zbliżona. Jaki jest idealny rozmiar biustu?

Jaki jest idealny rozmiar biustu? 

Jakie były opcje do wyboru w zorganizowanym plebiscycie? Naukowcy postawili przed osobami prawdziwe zadanie: wśród wybranych można było wskazać na A, AA, B, C, D, DD i DDD. Do ankiety mogli przystąpić zarówno Panowie, jak i Panie- to w końcu one spełniają największą rolę w kwestii biustu! Zaskakujący jest fakt, że to kobiety i mężczyźni głosowali niemalże identycznie! Jak się okazuje- sami jesteśmy w stanie wypracować najlepsze odpowiedzi, bez zbędnych idei czy naukowych otoczek.  

Taki wynik z pewnością zaprocentuje na korzyść pań, które prezentują właśnie rozmiar C. Jak głosowali mieszkańcy poszczególnych krajów? Statystyki wskazują, że Polacy i Węgrzy mają zbliżone gusta- niebezpodstawnie mówi się, że są dwoma bratankami. Jak widać idealny rozmiar biustu jest kolejną spajającą ich rzeczą. Miseczka B to ich ulubiony wymiar! Ciekawym faktem jest, że same piersi Polek są statystycznie większe, niż wskazany przez rodaków rozmiar B.

Idealny rozmiar biustu to oczywiście kwestia dyskusyjna i równie bardzo subiektywna. Niemniej, warto podkreślić fakt, że nawet najmniejsze piersi znajdą swoich zwolenników. Z kolei największe można odnaleźć w Rumunii.

 Idealny rozmiar biustu- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

idealny rozmiar biustu
Fot.: AllClear55/ pixabay.com 

Jaki jest idealny rozmiar biustu? W najnowszych badaniach dywagują zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

1
2
3
4
Poprzedni artykułEdyta Górniak i Robert Janowski byli parą?! O ich relacji krążyły plotki
Następny artykułJoanna Brodzik wystąpi w M jak Miłość? Jest oświadczenie aktorki
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.