Iga Cembrzyńska: mąż był jej wielką miłością. Od czasu, gdy poznali się i zakochali, pozostawali nierozłączni. Żadne z nich nie wyobrażało sobie życia bez ukochanej osoby u boku. Niestety – zmarł kilka lat temu. Po jego śmierci aktorka już nigdy nie wróciła do siebie: Dotknęła mnie wielka apatia. Poznaj historię ich miłości!

Historia ich związku jest gotowym materiałem na filmową opowieść. Iga Cembrzyńska: mąż był dla niej wszystkim. Walczyła o życie ukochanego do samego końca. Kiedy zmarł, zawalił jej się cały świat. Kim był mężczyzna, którego pokochała piękna aktorka? Stanowili jedną z najwspanialszych par show-biznesu. Każdy marzy o takiej miłości!

Kiedy zmarł Andrzej Kondratiuk?

Andrzej Kondratiuk, mąż Igi Cembrzyńskiej, zmarł 22 czerwca 2016 w Warszawie. Mężczyzna od lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Jak informuje portal pomponik.pl, przeszedł groźne zakażenie, nowotwór, a także wylew krwi do mózgu. 

Jego żona miała nadzieję, że ukochany niedługo wyzdrowieje i wróci z nią do domu. Niestety, stan zdrowia Kondratiuka był naprawdę zły i wkrótce Cembrzyńska otrzymała wiadomość o śmierci męża. To wstrząsnęło całym światem show-biznesu. Wszyscy ogromnie współczuli wdowie, której zawalił się cały świat. Aktorka przeczuwała nadchodzącą tragedię. 

– Nigdy nie miałam dzieci, dlatego nadrzędnym celem jest Jędruś, jego kino, nasz świat. I ten świat się chyba kończy. […] To już kwestia miesięcy. Nawet się nie modlę, nie potrafię. Dotknęła mnie wielka apatia – cytuje aktorkę portal fakt.pl

Iga Cembrzyńska: mąż był najważniejszą osobą w jej życiu. Kim był Andrzej Kondratiuk? 

Andrzej Kondratiuk był znanym polskim reżyserem filmów niskobudżetowych. Chętnie angażował do ról osoby, które wcześniej nie miały nic wspólnego z aktorstwem, a także najbliższych. Jego najbardziej znane dzieła to Hydrozagadka oraz Wniebowzięci

Iga Cembrzyńska i Andrzej Kondratiuk poznali się na planie pierwszego z filmów. Chociaż między parą od początku miało iskrzyć, zachowywali powściągliwość ze względu na dotychczasowych partnerów. Wpadli na siebie rok później, kiedy oboje byli świeżo po rozstaniach. Wkrótce stali się parą i zamieszkali razem.

Byli dla siebie nawzajem inspiracją i partnerami zawodowymi. Wspólnie stworzyli kilka filmów, łączyła ich także ogromna miłość do zwierząt, których nigdy nie brakowało w domu małżeństwa w Gzowie. 

Iga Cembrzyńska: mąż aktorki zmarł, ale jego twórczość i dobroć nie zostały zapomniane. Mamy nadzieję, że Cembrzyńska w przyszłości odnajdzie spokój i będzie mogła na nowo cieszyć się życiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

iga cembrzyńska: mąż
fot. screen z filmu „Hydrozagadka”

Iga Cembrzyńska poznała Andrzeja Kondratiuka na planie filmu Hydrozagadka