Iga Lis bez makijażu wygląda fantastycznie! Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w naturalnym wydaniu. Taco Hemingway miał się czym zakochać! – Cudeńko — piszą fani w komentarzach.

Wraca moda na naturalność i coraz więcej gwiazd chętnie prezentuje się swoim obserwatorom w wydaniu sauté. Tym samym tropem poszła córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin. Na swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie bez grama kosmetyków na twarzy! Zobacz, jak wygląda Iga Lis bez makijażu. Fani są zachwyceni i nie dziwią się, że Taco Hemingway stracił dla niej głowę.

Iga Lis bez makijażu

Iga Lis mimo znanych rodziców i związku z Taco Hemingwayem niezbyt chętnie udziela się medialnie. Nie znajdziemy jej na imprezach branżowych, a swój związek ze znanym raperem pielęgnuje z dala od mediów. Dziewczyna Taco nie przepada również za ostrym makijażem czy ekstrawaganckimi strojami, woli pokazywać się z naturalnej strony. Iga Lis bez makijażu zaprezentowała się na swoim Instagramie, czym zyskała wiele komplementów ze strony obserwatorów. Dziewczyna wygląda pięknie, nic więc dziwnego, że pracowała również jako modelka.

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis, bez makijażu czy w nim, zachwyca swoją urodą wielu mężczyzn, jednak tylko jednemu udało się zdobyć jej serce. Wybrankiem modelki jest Taco Hemingway, który napisał już nawet dla niej kilka piosenek na swoim najnowszym albumie Café Belga. Para swój związek stara się chronić przed zainteresowaniem innych, nie pokazują się razem publicznie. Tylko raz Iga opublikowała zdjęcie z raperem, tym samym oficjalnie potwierdzając ich związek.

Według tego, co napisała Iga na swoim Instagramie, możemy domniemywać, że para spotyka się już od maja 2018 roku, jednak ich wspólne zdjęcie Lis pokazała dopiero w styczniu 2019. Jak się okazuje, był to jednorazowy wpis, bo od tamtej pory próżno szukać ich wspólnych fotek. Taco Hemingway tak samo, jak jego kolega Quebonafide swój związek woli zachować tylko dla siebie. My jednak liczymy, że Iga Lis i Taco Hemingway nieco bardziej otworzą się przed mediami. Jeśli tak się stanie, z pewnością o tym napiszemy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
instagram.com@iga_lis

Iga chętnie pokazuje się w naturalnej wersji.