Iga Lis to kopia swojej mamy! Córka gwiazdy TVN pokazała zdjęcie z młodości i już nie mamy wątpliwości. Wiele osób zwraca uwagę na podobieństwo do taty. Po tym, co zobaczycie, uznacie, że są jak dwie krople wody! Też zauważyliście podobieństwo?

Iga Lis jakiś czas temu dołączyła do grona najbardziej popularnych nastolatek w kraju. Stało się tak nie tylko za sprawą znanych rodziców, ale też po tym, jak świat obiegła informacja o tym, że chłopak Igi to Taco Hemingway. Jej uroda przyciąga uwagę, ale zastanawialiście się kiedyś, do kogo jest podobna?

Iga Lis i Kinga Rusin wyglądają jak siostry

Dla wielu osób Iga jest bardzo podobna do swojego taty, Tomasza Lisa. Dziewczyna pokazała jednak dwa zdjęcia i okazało się, że jest prawdziwą kopią swojej pięknej mamy! Uwagę na to zwróciła sama Kinga Rusin. Iga dodała zdjęcie, które podpisała słowami:

– Mama mówi, że wyglądam jak ona na tym zdjęciu.

Dla porównania pokazała też czarno-białe zdjęcie mamy z młodości – rozwiała tym wszystkie wątpliwości. Pomimo różnych fryzur obie są jak dwie krople wody! Też to widzicie?

Iga Lis: Kinga Rusin jest jej wzorem?

Obie Panie są do siebie podobne nie tylko ze względu na wygląd, ale też zaangażowanie w kwestie społeczne. Chętnie zabierają głos w sprawach związanych z polityką czy ekologią. Iga Lis, tak samo, jak jej mama, jest bardzo ambitną osobą. Studiuje w Londynie i odnosi naukowe sukcesy.

9 marca Kinga Rusin obchodziła 48 urodziny, z tej okazji Iga zamieściła zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Internauci słusznie zauważyli, że dla dziennikarki czas się zatrzymał oraz że mimo upływu lat wciąż wygląda niesamowicie! Takich genów można tylko pozazdrościć!

ZOBACZ ZDJĘCIA IGI LIS:

Iga Lis
instagram.com/iga_lis/

Wow! Iga Lis wygląda jak jej mama w młodości!

Iga Lis
instagram.com/iga_lis/

Kinga Rusin słusznie zwróciła uwagę na podobieństwo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg
Poprzedni artykułMąż Beaty Szydło bardzo ją wspiera. Poznali się jeszcze na studiach
Następny artykułJak ubrać noworodka na spacer latem? NAJPRAKTYCZNIEJSZE rozwiązania
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.