Ida Nowakowska: ojciec gwiazdy Dance Dance Dance zmarł w 2014 roku. Tancerka Dzień Ojca spędziła na cmentarzu, czym podzieliła się z fanami, publikując wzruszające zdjęcie na Instagramie. W ten wyjątkowy dzień zdecydowała się oddać hołd zmarłemu tacie. Z Tatą w sercu przez życie, napisała na swoim profilu.

W Dzień Ojca większość gwiazd chętnie na swoich mediach społecznościowych zamieszcza wspólne zdjęcia ze swoimi ojcami. Nie każdy ma tyle szczęścia, aby móc w tym dniu podziękować swojemu tacie i złożyć mu życzenia. Ida Nowakowska: ojciec tancerki nie żyje już kilka lat. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z cmentarza, na który wybrała się w Dniu Ojca.

Ida Nowakowska: ojciec gwiazdy zmarł kilka lat temu

Idę Nowakowską znamy jako świetną i zabawną tancerkę, która zadebiutowała jako uczestniczka w programie TVN You Can Dance. Jej kariera z biegiem lat nabrała tempa i teraz możemy oglądać ją jako prowadzącą programy w Telewizji Polskiej, czy jako jurorkę programu Dance Dance Dance. Tancerka chętnie dzieli się ze swoimi fanami swoim życiem prywatnym, publikując to, co różne zdjęcia na swoich mediach społecznościowych.

Tym razem podzieliła się z fanami smutnym faktem ze swojego życia. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z cmentarza, gdzie wybrała się w Dzień Ojca. Na szczęście ma wielu fanów, którzy wspierają ją w trudnych momentach. W komentarzach na jej profilu nie brakuje miłych słów.

Modliłam się dziś za Niego i cieszę się, że mogłam tam być. Jest z Ciebie mega dumny.

– Twój ojciec ma wspaniałą córkę, na pewno podziwia Cię tam z góry- -piszą fani w komentarzach na Instagramie.

Ida ma wierne grono fanów i zawsze może liczyć na ich wsparcie i ciepłe słowo niezależnie od okoliczności.

Ida Nowakowska: ojciec gwiazdy był znanym pisarzem

Ojcem Idy Nowakowskiej był Marek Nowakowski. Kim był i czym się zajmował? Ojciec tancerki był pisarzem, scenarzystą, a także publicystą Gazety Polskiej. Był jednym ze współzałożycieli pisma literackiego Zapis, a także członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. W 2005 roku wchodził w skład honorowego komitetu wyborczego kandydata na prezydenta Lecha Kaczyńskiego.23 września 2006 został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. Napisał w swoim życiu kilkadziesiąt książek, a na podstawie niektórych z nich powstały nawet filmy. Zmarł 23 maja 2014 roku, został pochowany na warszawskim cmentarzu na Powązkach w Alei Zasłużonych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ida Nowakowska: ojciec
instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska z mężem.

Ida Nowakowska: ojciec
instagram.com/idavictoria

Ojciec gwiazdy zmarł w 2014 roku.

Ida Nowakowska: ojciec
instagram.com/idavictoria

Ida Nowakowska: ojciec tancerki był znanym pisarzem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mariola Bojarska-Ferenc z mężem. Pokazała zdjęcie ze ślubu… sprzed 28 lat!
  2. Córka znanego aktora zmarła na raka jajnika. Osierociła dwoje dzieci
  3. ”Idol” był początkiem kariery Sławka Uniatowskiego. Wyglądał kompletnie inaczej!
  4. Patryk Vega zdradził, kto zagra Ojca Rydzyka w filmie „Polityka”. Pokazał kolejny fragment
  5. Córka Jakuba Rzeźniczaka ma 2 lata. Sportowiec został jej ojcem, gdy był mężem Edyty Zając

Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.