Iga Świątek wróciła z Gali Mistrzów Sportu nie do końca pocieszona. Na Instagramie przyznała później, że żałuje jednej rzeczy, która dla niektórych może wydawać się drobnostką. Chodzi o Beatę Kozidrak, która również wzięła udział w wydarzeniu.

Wydawałoby się, że Iga Świątek nie ma czego żałować. Podczas Gali Mistrzów Sportu 19-latka przegrała jedynie z Robertem Lewandowskim i finalnie zajęła drugie miejsce. Okazuje się, że jej żal ma związek z Beatą Kozidrak.

Iga Świątek wróciła z Gali niepocieszona

Iga Świątek zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2020. Kiedy emocje już nieco opadły, młoda tenisistka postanowiła opublikować wpis na Instagramie, w którym przyznała się do jednej rzeczy.

Okazało się, że 19-latka bardzo żałuje, że nie zdążyła zrobić sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak! Wokalistka Bajmu również była obecna na Gali, gdzie umilała sportowcom odbieranie nagród swoimi popisami artystycznymi.

Jedyne, czego żałuję to tego, że nie mam zdjęcia z Beatą Kozidrak — można przeczytać w opisie na Instagramie, gdzie Iga Świątek dodała trzy zdjęcia z Gali.

Wpis był opatrzony zdjęciami z gali. Na pierwszym możemy zobaczyć, jak pozuje w długiej, eleganckiej sukni o kobaltowym kolorze, która pochodzi z kolekcji Violi Piekut. Na drugiej fotografii Iga została uwieczniona razem z Robertem Lewandowskim, z którym wymienia uprzejmości podczas odbierania statuetek. Na ostatniej widać, jak pozuje z Justyną Kowalczyk.

Iga Świątek na Gali Mistrzów Sportu

Iga Świątek przyznała, że Gala była dla niej wieczorem pełnym emocji, podczas którego bardzo się stresowała. Zdradziła to swoim fanom obserwującym ją w mediach społecznościowych.

Wczoraj miałam wieczór pełen emocji i przyznam, że w pewnym momencie stresowałam się bardziej niż przed finałem Szlema. Nie ze względu na mój wynik, ale na przemówienie, więc mam nadzieję, że poszło dobrze haha — zdradziła.

Podziękowała wszystkim za oddane na nią głosy. Powiedziała, że gdyby nie jej kibice, którzy odebrali jej wynik „tak intensywnie i pozytywnie”, być może nie znalazłaby się na Gali Mistrzów Sportu.

Ta statuetka wiele dla mnie znaczy, bo pokazuje, że jesteście ze mną, doceniacie i kibicujecie, a to dla mnie ogromna motywacja — zaznaczyła.

Przypomnijmy, że Iga Świątek zapisała się w historii tenisa jako pierwsza Polka, której udało się wygrać wielkoszlemowy turniej Roland Garros. Od tamtej pory stała się prawdziwą gwiazdą rodzimego sportu.

Całą Galę transmitował Przegląd Sportowy na swoim kanale na YouTube. Podczas wydarzenia nie można było oderwać wzroku od Anny Lewandowskiej oraz żony Kamila Stocha, Ewy Bilan-Stoch.

Zobacz zdjęcia:

Iga Świątek
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Iga Świątek zajęła drugie miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski 2020.

Iga Świątek
fot. fragment 86. Gali Mistrzów Sportu, youtube.com/Przeglad Sportowy

Tenisistka zdradziła, że żałuje, że nie zrobiła sobie zdjęcia z Beatą Kozidrak.

Iga Świątek
fot. instagram.com/iga.swiatek

O wszystkim napisała u siebie na Instagramie.

Iga Świątek
fot. instagram.com/iga.swiatek

Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl