Iga Świątek dziś jest na ustach całego świata. 19-letnia Polka właśnie przeszła do historii, wygrywając tegoroczny Roland Garros. Jednak jak się okazuje, mało osób wie, co takiego wydarzyło się w przeszłości wybitnej tenisistki. Po latach wyciekła cała prawda. Jej słynny ojciec, Tomasz Świątek, musiał wkraczać do akcji.

Iga Świątek udowodniła, że talent i ciężka praca to prawdziwy przepis na sukces. Jednak jest coś, o czym wiedzą tylko nieliczni. Nie wiadomo, jak wyglądałaby przyszłość tenisistki, gdyby lata temu jej tata nie wkroczył do akcji. 

Cała prawda o Idzie Świątek

Ma dopiero 19-lat, a już zapisała się na kartach historii. Choć nie tylko dziś oczy całego świata zwrócone były na Igę Świątek, miliardy osób zapamiętają ten dzień do końca swojego życia. Jednak jak się okazuje, jest coś, co zaważyło o życiu i karierze tenisistki. Strach pomyśleć, co gdyby Tomasz Świątek nie wkroczył do akcji. 

Jak wiadomo, to tata Igi Świątek po raz pierwszy zaprowadził ją na kort tenisowy, by zaszczepić w córce miłość do sportu. Mało kto jednak wie, co takiego wydarzyło się w życiu 19-latki, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Portal sportowefakty.wp.pl, wyjawił całą prawdę o nastolatce, którą zna cały świat.

  1. Co dalej ze szkołami i nauczaniem zdalnym? Premier właśnie ogłosił decyzję
  2. Już nie tylko walka z TVN-em. Wiadomości TVP na wojnie z największym, polskim portalem, właśnie wyemitowano zdumiewający materiał
  3. Wielka wpadka na konferencji. Wszystko za plecami premiera, nie miał o niczym pojęcia

Co zrobiła Iga Świątek? Ojciec musiał wkroczyć do akcji

Gdyby nie Tomasz Świątek, wszystko mogłoby wyglądać inaczej. Jak się okazuje, choć Iga Świątek szybko pokochała kort, miała chwile zwątpienia. Portal sportowefakty.wp.pl przypomniał, że jakiś czas temu młoda tenisistka w rozmowie z dziennikarzem sportowym Tomaszem Smokowskim wyznała, że czasami jej się nie chciało. Zamiast iść na kort, wolała zostać w szkole i spędzać czas z kolegami i koleżankami, zajmując się zabawą. 

Wtedy właśnie do akcji wkraczał Tomasz Świątek. To on tłumaczył swojej córce, dlaczego treningi są tak ważne i jak tenis może odmienić jej życie. Że gra ma sens i zdecydowanie jest warta świeczki. Dziś Iga Świątek mogła przekonać się o tym na własnej skórze. 19-letnia Polka swoją grą dosłownie powaliła wszystkich na kolana.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

iga świątek
Fot. Piotr Molecki/East News

Iga Świątek odniosła ogromny sukces. Gratulacje płyną z całego świata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy bardzo się mylili. Lekarze biją na alarm, chodzi o koronawirusa
  2. Testy Polaków były wadliwe. Polsat przekazał niewiarygodne wiadomości, byli na kwarantannie, zamiast korzystać z urlopu w Egipcie
  3. Od dziś nowy obowiązek dla wszystkich Polaków. Za niedostosowanie się nawet 500 zł kary
  4. Zaostrzone restrykcje w całej Polsce. Wiemy, gdzie nie trzeba nosić maseczki, jest kilka miejsc
  5. Nie żyje jeden z najwybitniejszych Polaków. ”Żegnamy jedną z wielkich postaci, Kolegę, Przyjaciela, Mistrza”
  6. Media podają, że jesteśmy oszukiwani. Fałszują produkt kupowany przez miliony Polaków

źródło: sportowefakty.wp.pl

 

 

Poprzedni artykułTVP przekazało tragiczne informacje. Teraz pozostała tylko modlitwa
Następny artykułCoraz niższe temperatury. W części kraju spadnie deszcz, konieczny będzie parasol
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.