Igor Herbut powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Wokalista i jego ukochana nie posiadają się z radości. Znamy płeć i mamy zdjęcie maleństwa — dumny tata złożył podziękowania dla wszystkich osób, które przyczyniły się do szczęśliwego rozwiązania. Co dokładnie wydarzyło się tamtego pomyślnego dnia? Ujawniamy zaskakujące szczegóły i zdradzamy, czy lider LemON ma syna, czy córeczkę. 

To wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników zespołu LemON! Kilka miesięcy temu Igor Herbut oświadczył fanom, że razem z ukochaną oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka, a teraz okazało się, że maleństwo pojawiło się już na świecie. Uszczęśliwiony muzyk podzielił się z internautami swoją radością i wyjawił, czy urodził się chłopiec, czy dziewczynka. Jak się czują świeżo upieczona mama i maleństwo? Rodzice wybrali imię? Kim jest partnerka gwiazdora i zarazem mama jego jedynego dziecka? Odpowiadamy na wszystkie pytania!

Igor Herbut: dziecko lidera LemON to chłopiec czy dziewczynka?

Igor Herbut wyjawił na Instagramie, że jego pierwsze dziecko przyszło na świat 15 lipca 2019 roku o godzinie 19:00. Para wybrała warszawski Szpital Specjalistyczny św. Zofii. Lider LemON złożył podziękowania personelowi medycznemu za pośrednictwem social mediów. Przyznał, że razem z ukochaną zostali potraktowani z szacunkiem, a specjaliści udzielili im wszelkiej niezbędnej pomocy.

Jakiej płci jest dziecko Igora Herbuta? Muzyk wyjawił, że jego partnerka Małgorzata Dacko urodziła chłopczyka. Świeżo upieczeni rodzice na razie nie ujawnili, jak nazwali swojego synka. Gwiazdor zapewnił, że dziecko jest zupełnie zdrowe. Młoda mama także cieszy się dobrym samopoczuciem, o czym poinformowała na Facebooku. Przekazała wszystkim zaniepokojonym osobom wyrazy miłości. Mimo że poród miał miejsce w ostatni poniedziałek, piosenkarz poinformował o wszystkim dopiero po kilku dniach, kiedy razem z Małgorzatą Dacko zdążyli nieco ochłonąć. 

Kim jest Małgorzata Dacko?

Super Express podaje, że Małgorzata Dacko jest byłą menadżerką zespołu LemON i to właśnie dzięki pracy poznała swojego przyszłego partnera. Dzieli ich ośmioletnia różnica wieku. To również współautorka wielu tekstów zespołu.

Dziś Małgorzata Dacko pracuje jako producentka telewizyjna. To zapalona sportsmenka oraz… wielka miłośniczka ramenu! Gwiazdor wyjawił w jednym z wywiadów, że jego ukochana potrafi poświęcić na gotowanie nawet kilkanaście godzin dziennie! 

—  Moja dziewczyna lubi ramen i robi go bardzo dobrze. Jest cierpliwa. Jest w stanie spędzić kilkanaście godzin nad wywarem, więc to jest niesamowite — cytuje muzyka portal viva.pl

Na kilka dni przed porodem Igor Herbut z partnerką zdecydowali się na ciążową sesję fotograficzną. Jej autorką została Ania Fijałkowska. Pomysł zakochanych spotkał się z wielkim entuzjazmem fanów, którzy nie mogli wyjść z wrażenia, widząc efektowne zdjęcia.

To wspaniała wiadomość, że Igor Herbut został ojcem! Życzymy świeżo upieczonym rodzicom i maluchowi wszystkiego najlepszego.

ZOBACZ ZDJĘCIA IGORA HERBUTA Z SYNEM I PARTNERKĄ:

igor herbut
fot. instagram.com @aigorek

Igor Herbut z partnerką powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. 

igor herbut
fot. instagram.com @aigorek

Lider LemON został ojcem chłopca. 

igor herbut
fot. instagram.com @aigorek

Na razie nie wiadomo, jak Igor Herbut nazwie swojego synka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Spódnica na szelkach. Gdzie kupić i jak wyglądać w niej stylowo? Stylista radzi
  2. Michał Wiśniewski przyłapany z nową kobietą! Piękna nieznajoma już poznała jego dzieci
  3. Bezdomny pies podszedł do panny młodej podczas ceremonii zaślubin. Z wycieńczenia zasnął na jej welonie
  4. Tadeusz Chudecki przez 17 lat był żonaty z Włoszką. Ich szczęście przerwała nieuleczalna choroba kobiety
  5. Torebki na lato. Najmodniejsze modele, które są lekkie i pakowne

źródła: viva.pl, Super Express

Poprzedni artykułPrzepowiednia św. Łucji jednak się sprawdzi? Objawienia fatimskie znalazło potwierdzenie
Następny artykuł”Plotkara” wraca! To już pewne HBO nakręci nowe odcinki kultowego serialu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.