Igor Jakubowski. Big Brother w szóstej edycji przyjął pod swój dach uznanego sportowca. Jak wygląda życie prywatne mężczyzny? Czym się zajmuje? Nie da się ukryć, że widzowie go uwielbiają! Uczestnik bardzo dobrze odnalazł się w roli jednego z mieszkańców.

Pewny siebie uczestnik nie ma problemów z wyrażaniem swojego zdania, budząc duży respekt wśród współzawodników. To spostrzeżenie nie powinno nikogo dziwić, gdyż Jakubowski jest… bardzo znanym sportowcem, który od lat bierze udział w zawodach!

Igor Jakubowski. Big Brother zrobi z niego gwiazdę?

Pomimo swojej postury i ogromnego zacięcia, Jakubowski wielokrotnie podkreślał, iż lubi współpracować z ludźmi i w każdym widzi przede wszystkim dobro. Razi go zarozumiałość, pycha oraz brak szacunku. Widzowie niejednokrotnie mogli przekonać się, że Igor to szalony chłopak o dobrym sercu. Sportowiec pokazał również, że potrafi walczyć o swoje, a rywalizacja nie jest dla niego niczym obcym. W jednym z odcinków, podczas nałożonego na uczestników zadania, w domu Wielkiego Brata pojawił się pies Floyd, buldog francuski, którego właścicielem jest Igor.

Szczęście uczestnika zostało jednak szybko stłumione. Na widok pupila uczestnik ruszył w jego stronę, jednocześnie łamiąc jedną z zasad wyzwania. Niedługo później zwierzę zostało wyprowadzone z domu, co spotkało się z ogromną złością mieszkańca:

– Ch*j, takie k**wa granie ludziom na emocjach. Gorzej już być nie mogło, to był mój pies Floruś – skomentował oburzony. Nietrudno zauważyć, że Igor umie walczyć o to, na czym naprawdę mu zależy.

Co trenuje Igor Jakubowski? 

Gwiazdę reality-show na co dzień możemy podziwiać w… ringu! Urodzony w 1992 roku bokser ma na koncie wiele prestiżowych wyróżnień. W roku 2012 zajął trzecie miejsce na turnieju World Cup of Petroleum Countries, trzy lata później został wicemistrzem Europy. Brał udział również w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

W jednym z odcinków programu pojawiła się Joanna Jędrzejczyk– trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim oraz mistrzyni UFC w wadze słomkowej w latach 2015-2017. W trakcie przeprowadzonego przez nią treningu Jakubowski wykazał się nienaganną formą, mimo iż pokazał wyłącznie niewielką część wyuczonych przez lata na macie ciosów i ruchów. Uczestnicy byli zachwyceni!

Sportowiec o wielkim sercu

Tuż po wejściu do programu Igor momentalnie zjednał sobie sympatię innych uczestników. Pomocny, życzliwy i radosny mężczyzna ma duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca w Big Brotherze. Jak potoczą się jego losy? Koniecznie oglądajcie TVN7!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Klaudia Marchewka z Big Brothera. Adoptowała i wychowuje brata
  2. Big Brother. Monika Sewioło była skandalistką pierwszej edycji. Co dziś się z nią dzieje?
  3. Magda Zając – kim jest kontrowersyjna uczestniczka Big Brother?

Zobacz zdjęcia:

Igor Jakubowski. Big Brother
instagram.com @igorcyganjakubowski_official

Igor Jakubowski jest jednym z uczestników szóstej edycji programu „Big Brother”.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Mołek ma sobowtóra? Katarzyna Zdanowicz wygląda jak jej bliźniaczka
Następny artykułWykształcenie Joanny Krupy jest zaskoczeniem. „W szkole byłam bardzo nieśmiała”
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.