Z okazji dzisiejszego Dnia Dziecka wiele gwiazd decyduje się na wrzucanie swoich zdjęć z dzieciństwa. Inne z kolei publikują fotografie swoich pociech. Edyta Golec zaś umieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie całej gromadki dzieci. Ile pociech mają Golcowie?

Artystka wyjaśniła tę kwestię w opisie wspomnianej fotografii. Przy okazji zachęciła swoich fanów do wpłacania datków.

Ile dzieci ma Edyta Golec?

Na wspomnianym zdjęciu widać aż dziesięcioro nastolatków. Mediom nic nie wiadomo, by Edyta i Łukasz Golcowie mieli aż tak liczne potomstwo, bo w rzeczywistości posiadają trójkę dzieci: Bartłomieja, urodzonego w 2004 roku, dwa lata młodszą od niego Antoninę i Piotra, który przyszedł na świat w 2008 roku. Kim są więc dzieci ze zdjęcia?

Jak wyjawiła Edyta Golec, na fotografii znajduje się tylko jej jedna rodzona pociecha, najstarszy z synów, Bartłomiej. Cała reszta to jego przyjaciele i znajomi, z którymi współtworzy zespół specjalizujący się w muzyce folkowo-elektronicznej o nazwie „Highlander Project”.

– To Młodzi – Gniewni, pełni pasji i mega utalentowani początkujący Artyści, których możecie wesprzeć, wpłacając datek na ich pierwszą w życiu muzyczną mega inicjatywę pisze Edyta Golec, zachęcając przy okazji do wpłacania pieniędzy, które mają sfinansować muzyczny projekt dzieci.

Na instagramowym profilu wspomnianego wyżej zespołu można zresztą zobaczyć, że młodzi już bardzo ambitnie walczą o swoje marzenia, podchodząc do sprawy niezwykle poważnie. Organizują profesjonalne sesje nagraniowe w studio, a także występują na żywo przed publicznością. Kto wie, może niedługo „Highlander Project” zastąpi na scenie zespół „Golec uOrkiestra”?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapadła decyzja w sprawie „Świata według Kiepskich”. Jest oświadczenie Polsatu, głos zabrała Nina Terentiew
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl