Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny filmowej może być dumna ze swoich córek. Noszą najoryginalniejsze imiona w całej Polsce!

Katarzyna Figura uchodzi za symbol seksu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek. Najwięcej osób kojarzy ją z kultowej polskiej komedii Killer i Killer-ów 2-óch. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule! 

Ile dzieci ma Katarzyna Figura?

Katarzyna Figura ma troje dzieci. Najstarszy syn Aleksander jest owocem miłości aktorki i jej pierwszego męża, Jana Chmielewskiego. Aleksander ma obecnie 32 lata.

W 2000 roku gwiazda ponownie wyszła za mąż za amerykańskiego biznesmena i producenta filmowego, Kaia Schoenhalsa. Para ma dwie córki, których imiona brzmią nietuzinkowo i egzotycznie. Koko Claire Figura-Schoenhals urodziła się 2002 roku, natomiast Kaszmir Amber Figura-Schoenhals przyszła na świat w 2005 roku. Trzeba przyznać, że imiona dziewczynek są naprawdę oryginalne! Nawiązują do pochodzenia ich ojca, który ma indiańskie korzenie.

Burzliwe życie 

Małżeństwo Figury było szeroko komentowane przez media ze względu na burzliwe wydarzenia. 56-letnia aktorka wyznała, że mąż, Kai Schoenhals znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Ta wiadomość poruszyła polskim światem medialnym i rozpoczęła dyskusję na temat przemocy domowej. Gwiazda udzieliła głośnego wywiadu dla magazynu VIVA! Ponadto wystąpiła w programie Tomasza Lisa, gdzie szczerze opowiedziała o przemocy domowej, której doświadczyła. Aktorka przez wiele lat walczyła w sądzie o rozwód i ustalenie obowiązku alimentacyjnego względem córek. 

Po latach trudnych doświadczeń aktorka próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Dzieci wspierały mamę i otaczały ją opieką i miłością. Nie mamy wątpliwości co do tego, że Figura spełnia się w roli matki! 

Katarzyna Figura na łamach Gali opowiedziała o trudnych doświadczeniach związanych z rozwodem. Wspomniała o tym, że najbardziej zależy jej na szczęściu dzieci. Bycie rodzicem wiąże się z ogromną odpowiedzialnością i nieustannym strach o podopiecznych. Dzieci były dla Figury największą życiową motywacją. To dzięki nim nie straciła chęci do działania i do końca walczyła o swoje dobre imię. 

ZOBACZ ZDJĘCIA FIGURY:

ile dzieci ma katarzyna figura?
instagram.com @figura_katarzyna

Katarzyna Figura to niekwestionowana gwiazda polskiego filmu. Które jej role szczególnie utkwiły wam w pamięci? 🙂

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIzabella Krzan pokazała się bez stanika! Robi wrażenie?
Następny artykułJak być dobrym opiekunem dla kota? 5 praktycznych porad, by zgotować kotu raj na ziemi