Ile lat ma Agata Duda? Żona Prezydenta Andrzeja Dudy zawsze prezentuje się znakomicie, a jej stylizacje zbierają pozytywne recenzję, nawet od srogich krytyków mody. Pierwsza Dama wygląda zdecydowanie młodziej niż może nam się wydawać. Sprawdź ile ma lat i jak zaczęła się jej znajomość z Andrzejem Dudą. 

Pierwsza Dama musi dobrze prezentować się u boku swojego męża, co Agacie Dudzie zawsze wychodzi znakomicie. Jest uważana za ikonę stylu, a jej eleganckie, dopasowane kreację świetnie podkreślają jej delikatną urodę. Ile lat ma Agata Duda? Możecie być zaskoczeni, ponieważ Agata Duda wygląda na znacznie młodsza, niż wskazuje na to jej metryka. 

Ile lat ma Agata Duda?

Agata Duda zadebiutowała w polskich mediach całkiem niedawno, bo dopiero podczas kampanii prezydenckiej swojego męża w 2015 roku. Od czasu wygranej Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich zaczęła budzić tak samo duże zainteresowanie, jak jej mąż. Pierwsza Dama budzi wiele skrajnych emocji, jest krytykowana za małe zaangażowanie w życie społeczne, jednak chwalona za prezencje i stylizacje, która znacznie ją odmładza.

Ile lat ma Agata Duda? Agata Duda ma 47 lat, a urodziła się dokładnie 2 kwietnia 1972 roku w Krakowie. Z Andrzejem Dudą poznała się na urodzinach kolegi w trzeciej klasie liceum, a już 4 lata później stali się małżeństwem. W 1995 roku na świat przyszła ich jedyna córka – Kinga Duda, która zdecydowanie odrzuciła medialne życie. 

Agata Duda: styl

Bycie Pierwszą Damą wymaga odpowiednie dobranych strojów, ze względy na powagę urzędu prezydenta jego żona musi bardzo uważać dobierając ubrania. Agata Duda świetnie się ubiera, co zauważyła nawet Joanna Horodyńska, która nie była zwolenniczką stylu Pierwszej Damy. W rozmowie z Plotkiem stylistka skomentowała ubiór Agaty Dudy podczas wizyty w Nowym Jorku. 

-Uważam, że brak wzorów kwiatowych i szlachetna kolorystyka jest tym, co pasuje do Pani Prezydentowej. Te stylizacje tworzą spójność i dają jasny komunikat „wiem w czym jest mi dobrze i nikt mnie nie namówi na eksperymenty i zmianę mojego zdania. Warto by było utrzymać tę świadomość, tylko czy się uda? Poza tym widać tu kontrast kolorystyczny i asymetrię, czyli nowoczesność, która odejmuje lat. Zazwyczaj wybory Pani Prezydentowej lat dodają… Czekam na utrzymanie tego kierunku- wyznała Horodyńska na łamach Plotka.

A wam jak podoba się styl Pierwszej Damy? Wygląda na 47 lat? 

Zobacz, jak wygląda teraz Agata Duda:

ile lat m agata duda
Fot.wikipedia.org

Ile lat ma Agata Duda? Wiek pierwszej damy zaskakuje.

ile lat m agata duda
youtube.com @Prezydent.pl

Agata Duda ma 47 lat, jednak wygląda znacznie młodziej.

ile lat m agata duda
fot. instagram.com @prezydent_pl Grzegorz Jakubowski/KPRP

Agata Duda doskonale wie, jak się ubrać, żeby zawsze wyglądać dobrze. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakie wykształcenie ma Jolanta Kwaśniewska? Ukończyła prestiżowe studia
  2. Mateusz Damięcki z tatuażami i nową fryzurą. Spektakularna metamorfoza aktora
  3. Córka Marty Kaczyńskiej wznosi toast za zakończenie roku szkolnego. Nie obyło się bez bąbelków!
  4. Pojawił się zwiastun nowego serialu TVN. „39 i pół tygodnia” powtórzy sukces poprzednika?
  5. Jakie wykształcenie mają Bracia Golec? Ukończyli studia doktoranckie