Program „Rolnicy. Podlasie” od kilku miesięcy króluje na antenie telewizji Fokus TV. Za jednego z najbardziej znanych uczestników uchodzi zaś Andrzej z Plutycz, występujący w formacie od trzech sezonów. Program zupełnie zmienił życie rolnika – tak zawodowo, jak i prywatnie. Niewielu fanów formatu wie jednak, ile lat ma on naprawdę.

Urodziny Andrzeja z Plutycz już niedługo

Udział w show był dla skromnego rolnika strzałem w dziesiątkę. Zdobył on bowiem popularność, o której wielu może jedynie pomarzyć – jego podlaskie gospodarstwo odwiedzają dziesiątki ludzi, Andrzej Onopiuk prowadzi zaś szybko rozwijający się kanał na YouTubie oraz jest autorem… linii kosmetyków.

Sam zainteresowany przyznaje również, że od pewnego czasu zauważa dużo większe powodzenie u kobiet. Mimo że obecnie nie ma partnerki, nie może narzekać na brak zainteresowania.

Dziewczyn, powiem tak, jest chętnych około 20. […] Mówią, że im to nie przeszkadza [warunki, w których żyje – przyp. red]. W telewizji oglądają jak wygląda podwórko, jak dom wygląda, nie ma łazienki – przyznał w wywiadzie dla portalu Rolnik Info.

Wielbicielki Onopiuka przyciągają z pewnością jego życiowe priorytety. Jak sam bowiem przyznaje, najważniejsze to są dla niego „miłość, budowa nowego domu, a potem dzieci”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy potencjalne wybranki rolnika wiedzą jednak… ile lat ma on naprawdę? Informacja ta nie jest często podkreślana na antenie, choć bohater nie ukrywa swojego wieku. Już za kilka tygodni – w listopadzie – ukończy 39 lat (urodził się bowiem w roku 1982).

Myślicie, że wygląda na swój wiek?

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Redaktor