Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Cleo? Wiek piosenkarki zaskoczy każdego! Wszyscy się mylili
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 26.02.2019 16:21

Ile lat ma Cleo? Wiek piosenkarki zaskoczy każdego! Wszyscy się mylili

Ile zarabia Cleo
instagram.com @cleo_don

Cleo: wiek piosenkarki może zmylić niejedną osobę. Mało kto zdaje sobie sprawę, ile wiosen ma ta ceniona wokalistka, ponieważ mimo upływu lat wciąż wygląda bardzo młodo. Wszyscy się mylili co do jej wieku! Jaki jest jej sekret?

Dla niektórych gwiazd z pierwszych stron gazet czas się zatrzymał. Do ich grona zalicza się z pewnością Cleo. Wiek piosenkarki wzbudza wiele wątpliwości. Chociaż powszechnie uważa się, że kobiet nie pyta się o wiek mamy nadzieję, że artystka wybaczy nam zaglądanie do jej metryki. Ile lat ma utalentowana wokalistka?

Ile lat ma Cleo?

Piosenkarka przyszła na świat 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie, a więc niedługo skończy 35 lat! Na pewno dla wielu fanów będzie to nie lada zaskoczenie, ponieważ Cleo wygląda o wiele młodziej! Wciąż przypomina nastolatkę, a jej gładka i lśniąca cera jest powodem do zazdrości! Wokalistka olśniewa nie tylko anielskim głosem, lecz także wyjątkową urodą!

Cleo: wiek gwiazdy zaskakuje

W czym tkwi sekret młodego wyglądu Cleo? Gwiazda zdecydowanie dba o siebie, jednak swoją zjawiskową urodę zawdzięcza również genom. Prowadzi aktywny tryb życia, zdrowo się odżywia i może przebierać w propozycjach zawodowych. Nic dziwnego, że wciąż angażuje się do kolejnych projektów muzycznych. Wysokiej jakości kosmetyki sprzyjają zachowaniu młodego wyglądu na dłużej. Warto również zwrócić uwagę na kolor włosów piosenkarki. Nie jest tajemnicą, że jasne kolory włosów odejmują lat, dlatego kobiety tak chętnie decydują się na blondy.

Piosenkarka od lat wzbudza zainteresowanie mediów. PrawdziwĄ sławę przyniosła jej współpraca z popularnym producentem muzycznym, Donatanem. To właśnie wtedy o pięknej Cleo, czyli Joannie Klepko, usłyszała cała Polska.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

cleo: wiek

Ile lat ma Cleo? Chociaż trudno w to uwierzyć, piosenkarka w tym roku skończy 35 lat! Trzeba przyznać, że wygląda o wiele młodziej!

cleo: wiek

Piosenkarka chętnie publikuje zdjęcia ze swojego życia codziennego na swoim Instagramie.

cleo: wiek

Cleo reprezentowała nasz kraj w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji.

cleo: wiek

Trzeba przyznać, że piosenkarka zachwyca nie tylko pięknym głosem, lecz także wyjątkową urodą! Zgadzacie się?

cleo: wiek

Cleo jest jurorką popularnego talent show The Voice Kids.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieciństwo Dorota Szelągowskiej nie należało do najłatwiejszych? „To był bardzo trudny czas”
  2. Dlaczego kot budzi cię rano i w nocy? 5 głównych powodów
  3. Oscary 2019. Lista nominowanych aktorów. Kto ma największe szanse na wygraną?
  4. Oscary 2019. „Zimna Wojna” i jej twórcy nominowani w trzech kategoriach

źródło: wikipedia.pl