Ile lat ma Doda? Artystka należy do czołowych postaci polskiego show-biznesu. Chociaż każdy z nas wie, kim jest Dorota Robaczewska, to nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, ile ma lat. Styl bycia i młody duch nie pozwala artystce na starzenie się! 

Ile lat ma Doda? Kontrowersyjna artystka polskiej sceny muzycznej od zawsze uchodziła za pewną siebie o odważną kobietę. Dzięki temu oraz swojemu talentowi zdobyła szerokie grono odbiorów i fanów. Dla niej wiek nie ma znaczenia, bo niezmiennie od lat, wciąż jest charakterna. Kiedy urodziła się Doda? 

Ile lat ma Doda

Dla artystki wiek nie gra roli, podkreśla to zarówno swoim stylem bycia, jak i wyglądem. Trzeba przyznać, że Dorota ma naprawdę piękną sylwetkę. Zawsze podkreśla ją odpowiednią stylizacją, która uwydatnia zgrabne ciało. Doda nie tylko wyglądem, ale także duchem nie zdradza swojego wieku. Na swoim Instagramie często pokazuje swoje ciało, niekiedy lubi też pożartować na instastory, oczywiście wszystko z dystansem. 

Dla Doroty Robaczewskiej czas na zmiany może przyjść w każdym wieku. Potwierdziła to na początku 2018 roku, biorąc ślub z Emilem Stępniem. Nastąpił jej nowy rozdział w życiu, a potwierdza to fakt, że pierwszy raz w swoim życiu zdecydowała się przyjąć nazwisko męża. Postanowiła również sprawdzić się w innej dziedzinie niż muzyka i zagrała rolę Miry Wierzbickiej w filmie Pitbull. Ostatni pies.

Dorota Robaczewska wiek

Jak się okazuje, rok 2018 był dla Doroty Robaczewskiej szczególnie wyjątkowy. Nowe sukcesy w karierze i miłości zakończyły pewne etapy w jej życiu. Ile lat ma Doda? Artystka urodziła się w 15 lutego 1984 roku i obecnie ma 34 lata. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Ile lat ma Doda
Fot.instagram.com @dodaqueen 

Doda od zawsze prowokowała swoim wyglądem i zachowaniem, wszyscy pokochali jej charakter. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAnna Popek: partner gwiazdy to zagadka. Kim jest?
Następny artykułKim jest mąż Doroty Wellman? Są razem 30 lat!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.