Emilia Korolczuk jest prawdopodobnie najbardziej popularną bohaterką programu „Rolnicy. Podlasie”. Dzięki temu show rozsławiła swoje gospodarstwo, które dumnie nazwała „Ranczo Laszki”. Rolniczka całkiem niedawno świętowała urodziny. Ile ma lat?

Jej wiek może nieco zaskakiwać widzów programu, którzy po samym wyglądzie mogli sądzić, że kobieta jest jednak młodsza.

Ile lat ma Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie”

Z opublikowanego przez Emilią wpisu na Facebooku można wnioskować, że obchodzi urodziny 17 maja. Tego dnia nie spędziła jednak tylko na odpoczywaniu i celebrowaniu swojego święta. Jak widać po wrzuconej do sieci fotce, pracowała, ponieważ wraz z mężem budowała serowarnię. Projekt ten trwa już zresztą od jakiegoś czasu i rolniczka regularnie go relacjonuje.

Co ciekawe, były to 36. urodziny Emilii. Okazuje się tym samym, że między nią, a innym uczestnikiem show, Andrzejem z Plutycz, są zaledwie 3 lata różnicy. W telewizji Korolczuk może się jednak wydawać młodsza, ze względu na swoją urodę, a także młodzieńcze i spontaniczne podejście do życia. Sama rolniczka pewnie nie narzeka na taki stan rzeczy. Warto przy tym podkreślić, że Emilia, choć starsza niż mogłoby się wydawać i tak jest bardzo młoda jak na to, co już osiągnęła.

Prowadzi w końcu prężnie rozwijające się gospodarstwo, które zajmuje się wieloma dziedzinami rolnictwa. Dodatkowo tworzy kanał w serwisie YouTube, za pomocą którego pokazuje, jak wyglądają prace na jej ranczu. Jest chętnie oglądana, bo niektóre jej filmy przekraczają 100 tysięcy wyświetleń. Na tym zresztą nie koniec, bo Emilia Korolczuk prężnie angażuje się również w sprawy lokalnej społeczności, gdyż pełni rolę sołtysa.

Wspomniane wyżej sukcesy na różnych płaszczyznach zawodowych to też nie wszystkie powody do dumy dla Emilii. Jest bowiem także szczęśliwą żoną i mamą, a to prawdopodobnie daje jej największe poczucie spełnienia. W zeszłym roku na świat przyszła bowiem jej córeczka, Laura.

Zobacz post: