Ile lat ma Karolina Gołębiewska? Autorka kanału Stylizacje TV jest jedną z najbardziej znanych influencerek i pierwszy youtuberek z ”branży” urodowej Może w to nie uwierzycie, ale gwiazda Youtuba jest starsza, niż wam się wydaje. Vlogerka w ogóle nie wygląda na swój wiek! 

Wiadomo, że youtuberka jest po trzydziestce i urodziła się w grudniu. Karolina Gołębiewska od lat jest na bieżąco z nowinkami urodowymi. Wcale nie widać po niej, że jest starsza od swoich koleżanek ”po fachu”. Vlogerka lubi luźny, ale dziewczęcy styl. Zwykle stawia na makijaż i stylizacje, w których wygląda świeżo i młodzieńczo. Jak myślicie, ile lat ma Karolina Gołębiewska? 

Ile lat ma Karolina Gołębiewska? Wiek to dla niej tylko cyfry 

W sieci można znaleźć dwie różne informacje o wieku youtuberki. Strona Samequizy.pl wskazuje, że Karolina Gołębiewska urodziła się 12.12.1984 roku. Z kolei na blogu Liveittogether.blogspot.com można znaleźć informacje, że vlogerka jest dokładnie o rok młodsza. Wobec tego można założyć, że Karolina Gołębiewska ma 34 albo 35 lat. Naszym zdaniem wygląda jednak na ok. 5 lat mniej!

To jedna ze starszych dziewczyn z ”urodowej” części Youtuba. Dziś kanały o tej tematyce są już bardzo popularne i powszechne. Jeszcze kilka lat temu Stylizacje TV było jednym z niewielu źródeł informacji o zagranicznych, niedostępnych jeszcze w Polsce kosmetykach. To m.in. z kanału Karoliny Gołębiewskiej Polki mogły dowiedzieć się o makijażu w kolorach nude, który dziś nosi wiele z nas. 

Karolina Gołębiewska to aktywna mama i żona 

Youtuberka jakiś czas temu wzięła ślub z innym vlogerem, Darkiem Gutkowskim. Ponad rok temu urodziła im się córka, której para nie pokazuje w swoich filmach, chcąc zadbać o prywatność dziecka. 

Mąż Karoliny Gołębiewskiej jest kucharzem i również prowadzi kanał na Youtube o nazwie DG. Para ma również wspólny kanał o nazwie Hejłobuzy

To, ile lat ma Karolina Gołębiewska i fakt, że jest zapracowaną żoną i mamą, wcale nie wpływa na jakość jej kanału. Vlogerka nadal ma ogromną ilość widzów. Jej kanał subskrybuje ponad 940 tys. osób. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile lat ma Karolina Gołębiewska
Instagram.com @stylizacje

Kanał Karoliny Gołębiewskiej był jednym z pierwszych polskich videoblogów poświęconych tematyce mody i urody.