Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Kasia Cichopek? Tak zmieniała się gwiazda, mamy zdjęcia z jej dzieciństwa
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.10.2022 12:33

Ile lat ma Kasia Cichopek? Tak zmieniała się gwiazda, mamy zdjęcia z jej dzieciństwa

Kasia Cichopek
fot. Instagram/katarzynacichopek

Kasia Cichopek świętuje dziś swoje 40. urodziny. Z tej okazji jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej zamieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszający filmik, który zawiera jej zdjęcia i nagrania z dzieciństwa. Jak przez lata zmieniała się aktorka?

Prowadząca program „Pytanie na śniadanie” ma dziś niemałe powody do radości. Kasia Cichopek obchodzi dziś swoje okrągłe 40. urodziny. W komentarzach pod postem gwiazdy nie brak życzeń i słów gratulacji.

Kasia Cichopek obchodzi dziś swoje 40. urodziny

Aktorka przyszła na świat 7 października 1987 roku w Warszawie. Od dziecka uczęszczała do szkoły sportowej o profilu gimnastyki artystycznej, ale po trzech latach doznała kontuzji kręgosłupa, która uniemożliwiła jej dalszą edukację w tym miejscu.

Jako mała dziewczynka śpiewała także w chórze oraz uczęszczała na zajęcia kółka teatralnego, działającego przy Teatrze Ochoty w Warszawie. Na szklanym ekranie zadebiutowała rolą Elżutki w serialu „Boża podszewka”, ale największą popularność przyniosła jej postać Kingi Zduńskiej w kultowym „M jak Miłość”, gdzie gra do dnia dzisiejszego.

Prezenterka spełniała się również jako tancerka, a jej przygoda z tym sportem rozpoczęła się w 2005 roku w chwili wzięcia udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. Kasia Cichopek nie tylko wygrała wówczas Kryształową Kulę, ale też poznała swojego pierwszego męża Marcina Hakiela, z którym była związana przez 17 lat. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Adama i córki Helenki.

Kasia Cichopek zamieściła wzruszające urodzinowe wideo

Obecnie Kasia Cichopek jest jedną z największych gwiazd stacji TVP, gdzie realizuje się u boku Macieja Kurzajewskiego jako prowadząca program „Pytanie na śniadanie”. Co więcej, aktorka spróbowała również swoich sił jako jurorka w tanecznym formacie „You Can Dance”, a niedawno władze Telewizji Polskiej powierzyli w jej ręce debiutanckie show „Akcja Aranżacja”, gdzie doradza innym, w jaki sposób najlepiej urządzić swoje wnętrza.

Z okazji obchodzonego dzisiaj święta Kasia Cichopek dodała na swój profil na Instagramie wzruszające nagranie, na którym możemy zauważyć, jak prezenterka zmieniała się przez wszystkie lata swojego życia. W opisie podziękowała wszystkim, których miała okazję poznać.

-40 lat minęło…dziękuje za każdy dzień, za każde doświadczenie. Z radością i optymizmem patrzę w przyszłość. Och Życie, kocham Cię nad życie! – napisała Kasia Cichopek na swoim profilu na Instagramie.

Pod urodzinowym postem znalazło się mnóstwo życzeń i miłych słów. Swój komentarz zamieściły między innymi takie gwiazdy, jak Agata Rubik, Agnieszka Kaczorowska czy Agnieszka Sienkiewicz.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę