Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile lat ma Magda Gessler? Dla gwiazdy czas się zatrzymał, bez makijażu wygląda na 10 lat mniej
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.07.2022 19:49

Ile lat ma Magda Gessler? Dla gwiazdy czas się zatrzymał, bez makijażu wygląda na 10 lat mniej

Magda Gessler
fot. instagram.com/magdagessler_official

Wygląda na to, że Magda Gessler posiada gen wiecznej młodości. Gwiazda „Kuchennych rewolucji” dobrze wie, jak za sprawą stylizacji odjąć sobie kilka lat. Tymczasem te zdjęcia udowadniają, że nawet bez makijażu restauratorka nie wygląda na swój wiek. 

„Kuchenne rewolucje” goszczą na naszych ekranach już od 12 lat. Tymczasem gospodyni programu, najpopularniejsza restauratorka w Polsce, wydaje się cieszyć wieczną młodością. Dziś Magda Gessler świętuje swoje urodziny. Widzowie mogą być zaskoczeni, kiedy dowiedzą się, ile lat kończy.

Magda Gessler świętuje urodziny. Zdjęcia mówią same za siebie. Przez 12 lat nic się nie zmieniła

Magda Gessler przyzwyczaiła nas już do burzy złocistych loków i wyrazistego makijażu, idealnie dopasowanego do każdej stylizacji. W ostatnich miesiącach gwiazda spędza więcej czasu w egzotycznych krajach, a na jej twarzy dominują jaśniejsze, bardziej subtelne kolory. Tymczasem zdjęcia bez makijażu mogą wprawić fanów w czyste zdumienie.

Jakiś czas temu gospodyni „Kuchennych rewolucji” pochwaliła się pełnymi naturalności fotografiami, prezentując się bez podkładu, cieni i kresek. Fani oszaleli na ten widok, zachwyceni młodzieńczą, zarumienioną, gładką skórą, bez najmniejszej niedoskonałości. Niektórzy przyznali, że restauratorka wygląda niczym zupełnie inna osoba.

Rety nie poznałabym pani bez makijażu – przyznała internautka.

– Ślicznie pani Magdo z tymi piegami i blond włosami.

– Teraz widzę podobieństwo mamy z córka. Bardzo ładnie pani Magdo, leciutkie muśnięcie słońcem i makijaż zbyteczny.

Co Pani robi, że tak dobrze wygląda w tym wieku?!

W dodatku gwiazda przeżywa obecnie drugą młodość u boku swojego narzeczonego, a dzieci i wnuki chętnie spędzają z nią czas.

Tak w przeszłości wyglądała Magda Gessler. Córka pokazała niepublikowane dotąd fotografie

Jeszcze większe zdumienie wywołał urodzinowy wpis z życzeniami, który pojawił się na Instagramie córki gwiazdy. Lara pochwaliła się pamiątkowymi zdjęciami, a na jednym z nich pozowała kilkanaście lat młodsza Magda Gessler… w czarnych włosach.

– Ta piękna osoba i wspaniała Babcia ma dziś urodziny. Dziękuję Ci, że odczarowujesz ten świat, że pokazałaś mi, że wcale nie trzeba się godzić na to, co zastane i do czego wszyscy inni są przyzwyczajeni. Kocham Cię za Twoje dziecięce serce i wiarę w ludzi. Twoim powołaniem jest dodawanie innym otuchy i wpuszczanie światła i koloru do ich życia. To jest piękne, a ja cieszę się, że mogę na Ciebie patrzeć – czytamy.

Trzeba przyznać, że poza oszałamiającym kolorem włosów, różnica jest niewielka. Na głowie restauratorki, jak tak dziś, gościły bujne loki, oczy zdobiły wywinięte kreski à la Audrey Hepbourn, a stylizację urozmaicały połyskująca biżuteria i dodatki.

Aż trudno uwierzyć, że 10 lipca Magda Gessler skończyła 69 lat. Jej energii, charyzmy i młodzieńczego spojrzenia na świat mogłaby pozazdrościć niejedna 30-latka.

Magda Gessler
Magda Gessler
Wyświetl ten post na Instagramie

Magda Gessler

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Lara Gessler przerwała milczenie, powiedziała, co działo się w jej rodzinnym domu. „Zostaliśmy sami”
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań