Ile lat ma Maisie Williams? Serialowa Arya Stark z Gry o Tron może pochwalić się niezwykłą odwagą i męstwem, mając tak niewiele lat! Talent młodej aktorki dowodzi, że potrafi nie tylko zagrać silną rolę, ale również- że podejmuje się zadań bardzo trudnych. Ostatni sezon GoT wzbudził kontrowersje wśród widzów, którzy nie do końca byli pewni, czy młoda aktorka jest już pełnoletnia. Przekonajmy się!

Hollywood było świadkiem narodzin wiele dziecięcych gwiazd kina, a Maisie Williams może pochwalić się rolą w jednym z największych współczesnych seriali. Jej dzieciństwo z pewnością nie mogło należeć do normalnych- grając Aryę Stark musisz przecież być niezależną i walczącą nastolatką!

Ila lat ma Maisie Williams? 

Maisie Williams ma 22 lata. Ile lat ma Arya Stark? Według scenarzystów serialowa bohaterka w 8. sezonie ma równo 18 lat. W prawdziwym życiu Maisie urodziła się 15 kwietnia 1997 roku w Bristolu i od małego interesowała się szeroko rozumianą sztuką. Na początku zajęła się tańcem, aby po jakimś czasie móc zachwycić się filmem i grą aktorską. Tą z kolei szlifowała na planie serialu Gra o Tron, który jest jej pełnometrażowym debiutem! 

Jak tak młoda osoba mogła sobie poradzić w tak trudnej roli? Maisie Williams charakteryzuje się niezwykłym talentem, który został również pozytywnie przyjęty przez krytyków. Portal Zap2it.com stwierdził, że młoda kobieta jest niezwykle przebojowa w swojej grze.   

Gdzie gra Maisie Williams?  

Młoda aktorka występuje w bardzo różnych serialach, tym samym wciąż rozwijając swój ponadprzeciętny talent. Rówieśnicy mogą pozazdrościć jej ról w takich serialach i filmach jak: The Secret of Crickley Hall, Cyberszantaż, czy Doctor Who. To niezwykły wynik jak na tak młody wiek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Obecnie serialowa Arya Stark grana przez Maisie Williams jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd produkcji. To już niestety ostatni sezon GoT. Gwiazda dorastała na planie produkcji, a bajeczna scenografia i smocze kostiumy tworzyły część jej niezwykłego dzieciństwa.  

Ile lat ma Maisie williams, gdy trafia do obsady popularnego serialu? To było w 2015 roku, gdy mając, niespełna 11 lat zaczęła występować z wielkimi gwiazdami. Ciekawe, jak sobie radzi z trudnym pożegnaniem? Jako jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia z pewnością nie może narzekać na nudę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

ile lat ma Maisie Williams
Fot.: maisie_williams/ Instagram 

Ile lat ma Maisie Williams? Ta angielska aktorka podbiła serca widzów swoją rolą w Grze o Tron, a ma zaledwie 22 lata. 

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.