Lelum.pl

instagram.com/opczowska_malgorzata

Ile lat ma Małgorzata Opczowska? Informacja jest owiana tajemnicą, internauci mają dwie skrajne teorie

20 Lipca 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Małgorzata Opczowska to jedna z gospodyń „Pytania na śniadanie”. Na ekranie zachwyca elegancją, kobiecością i profesjonalizmem, dzięki czemu zdobyła szczerą sympatię fanów. Jednocześnie prezenterka jest jedną z najbardziej tajemniczych osobowości — nikt nie ma pojęcia, ile może mieć lat, a fani prześcigają się w teoriach. 

Małgorzata Opczowska to jedna z gospodyń „Pytania na śniadanie”. Na ekranie zachwyca elegancją, kobiecością i profesjonalizmem, dzięki czemu zdobyła szczerą sympatię fanów. Jednocześnie prezenterka jest jedną z najbardziej tajemniczych osobowości — nikt nie ma pojęcia, ile może mieć lat, a fani prześcigają się w teoriach. 

Kiedy w 2020 roku Małgorzata Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką w „Pytaniu na Śniadanie„, wokół prezenterki od razu dało się wyczuć aurę tajemnicy. Od samego początku widzowie byli podzieleni, co do oceny jej obecności na ekranie, jednak z czasem zaskarbiła sobie serca publiczności.

Widzowie TVP pokochali gospodynię, co przełożyło się także na jej popularność w mediach. Obecnie na Instagramie obserwuje ją już ponad 15 tys. osób.

Małgorzata Opczowska wielką tajemnicą TVP. Oto co wiemy na temat prezenterki

Jedna z czołowych twarzy TVP, a jednocześnie osoba niezwykle aktywna w social mediach — jak to możliwe, że na temat gospodyni „Pytania na śniadanie” wiemy tak niewiele? Małgorzata Opczowska nie posiada swojej strony na Wikipedii, a wszelka wiedza na jej temat pochodzi z wypowiedzi w programie oraz Instagrama.

Wiadomo, że prezenterka wcześniej przez wiele lat związana była ze stacją TVN. W rozmowie z „Super Expressem” zdradziła także, że chciała zdobyć wykształcenie prawnicze i dopiero z czasem okazało się, że media są dla niej bardziej odpowiednim miejscem. Posiada trzy dyplomy, lecz tylko jeden z nich dotyczył dziennikarstwa.

Prezenterka jest żoną Jacka Łęskiego, dziennikarza TVP Info. Małgorzata Opczowska ma także syna, który w tym roku ukończył 1. klasę szkoły podstawowej. Rodziny dopełniają dwa psy i kot.

Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska

Ile lat ma Małgorzata Opczowska? Wiek prezenterki stał się przedmiotem sporu wśród widzów TVP

Nie są to z pewnością szczątkowe informacje, jednak wciąż brakuje nam jednego, „encyklopedycznego elementu”, który już od dwóch lat stanowi przedmiot sporu wśród internautów. Ile lat ma Małgorzata Opczowska? Czyżbyśmy mieli na planie drugą Małgorzatę Rozenek?

Z licznych informacji podanych w mediach można spotkać się z liczbą 34 – jednak wielu widzów dopatruje się w niej pewnej nieścisłości. Abstrahując od uwag na temat wyglądu prezenterki, który zdaniem części osób nie pokrywa się ze wskazywaną metryką, uwagę zwraca fakt, że gwieździe zwyczajnie zabrakłoby czasu na całą karierę, którą ma za sobą.

Biorąc pod uwagę, że już od co najmniej 10 lat jest twarzą TVP, już w 2008 roku występowała w telegrach na TVN, a w międzyczasie zdążyła obronić dyplom na Uniwersytecie Jagiellońskim, karierę musiałaby zaczynać, jako nastolatka. Niektórzy spekulują, że urodziła się nie w 1989 roku, a… 1979.

Zwolennicy obu teorii za żadne skarby nie chcą jednak przyznać drugiej stronie racji. Jedni uważają, że Małgorzata Opczowska zdecydowanie wygląda, jak na swój wiek — drudzy wskazują, że codziennie nad jej wyglądem pracuje sztab ekspertów.

6 stycznia prezenterka obchodziła urodziny. Oczywiście na Instagramie nie zabrakło zdjęcia z imprezy, a klucz do rozwiązania zagadki — tortowe świeczki — zostały sprytnie zasłonięte urodzinowym napisem. Podobna sytuacja miała miejsce rok wcześniej, jednak wówczas woskowe cyfry zostały ustawione pod innym kątem.

Gdyby jednak przyszło nam zgadywać po charakterystycznych cieniach, powiedzielibyśmy, że druga z nich przypomina „2”. Pozostawałoby więc już tylko odgadnięcie (bagatela!) dekady.

A jakie jest wasze zdanie?

Małgorzata Opczowsk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ida Nowakowska pożegnała się z fanami „Pytania na śniadanie”. W lipcu nie zobaczymy jej już w programie
  2. „Nasz nowy dom”: Kim naprawdę jest Martyna Kupczyk? Pani architekt jest bardzo ciekawą postacią
  3. „Sanatorium miłości”: Nina Busk przed śmiercią miała dwa życzenia. Chodziło o jej pogrzeb

Źródło: Na fakcie, Teleshow, Eska, Fashionistki

Tagi:

Aleksandra Gadzińska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >