Izabella Krzan i Tomasz Kammel spełniają się w roli prowadzących programu „Pytanie na śniadanie”. W ostatnim odcinku doszło do zaskakującego wyznania dotyczącego wieku prezentera. Reakcja Izabelli wyjaśnia wszystko.

Widzowie „Pytania na śniadanie” mogli poczuć konsternację, związaną z wiekiem Tomasza Kammela. Kiedy gwiazdor wyznał, ile ma lat, Izabella Krzan wybuchła śmiechem. W jakim wieku tak naprawdę jest Tomasz?

Tomasz Kammel na wizji wyznał, ile ma lat. W „Pytaniu na śniadanie” rozbrzmiał głośny śmiech

Wakacyjne wydanie programu „Pytanie na Śniadanie” przyciąga przed szklane ekrany mnóstwo Polaków. Pełen porad i ciekawostek format cieszy się ogromną oglądalnością. Nie brakuje w nim również niespodziewanych zwrotów akcji.

Podczas emisji ostatniego odcinka doszło do ciekawej wymiany zdań. Tomasz Kammel opowiadał o niecodziennej formie podawania arbuza, którego można skropić sokiem z cytryny. Sposób ten podejrzał, będąc we Włoszech. To właśnie wtedy wyjawił, że ma… 35 lat. Informacja ta spotkała się z ogromnym śmiechem ze strony programowej partnerki. Izabella Krzan nie mogła ukryć swojej reakcji.

Chcę wam pokazać coś, czego doświadczyłem we Włoszech, będąc ostatnio. 35 lat człowiek żyje na świecie, ani słowa komentarza, i nie miał o tym pojęcia. Proszę państwa, zwykły arbuz, który pewnie na niejednym polskim stole jest, trzeba porządnie skropić cytryną — powiedział Tomasz.

Żartobliwe wyznanie rozbawiło zapewne nie tylko Izabellę, która swoją reakcją podważyła słowa Tomasza. Warto zaznaczyć, że tak naprawdę urodził się 12 lipca 1971 roku, a więc niedawno skończył 51 lat.

Duet Krzan i Kammel

Jeszcze rok temu Tomasz Kammel prowadził „Pytanie na Śniadanie” wraz z Marzeną Rogalską. Kiedy prezenterka postanowiła odciąć się od stacji, jej miejsce zajęła Izabella Krzan.

Muszę być wolnym człowiekiem, wolnym od polityki, który może służyć ludziom. Tak pojmuję moje dziennikarstwo, chcę robić dobre rzeczy dla ludzi — wyjawiła swego czasu Rogalska w rozmowie z Iwoną Kutyną w Onet Rano.

Mimo zaistniałych zmian i emocji związanych z rezygnacją Marzeny, Izabella świetnie odnalazła się w nowej roli. Roszada okazała się strzałem w dziesiątkę, a kolejne odcinki jedynie potwierdzają, że dobrze dogaduje się z Tomaszem.

Warto wspomnieć również o ostatnich wydarzeniach, które miały miejsce w śniadaniowym programie. Tomasz Kammel zdecydował się oświadczyć na wizji. Niecodziennie wyznanie prezentera zaskoczyło wielu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel zadrwił z Izabelli Krzan na wizji. Posunął się za daleko?
  2. Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
  3. You Can Dance. Między Katarzyną Cichopek a Idą Nowakowską zrobiło się gorąco. Żadna nie chce odpuścić