Ile lat ma Pola Raksa? Kiedyś kochało się w niej pół kraju, a drugie pół zazdrościło jej urody i wdzięku.  Co dziś słychać u jednej z najsłynniejszych polskich aktorek? Będziecie zaskoczeni tym, jak wygląda i czym się zajmuje! Mimo wieku dalej zapiera dech w piersiach. 

Ile lat ma Pola Raksa? Oczarowała nas jako Marusia w serialu Czterej pancerni i pies, zagrała tytułową rolę w filmie Panienka z okienka oraz jedną z kluczowych postaci w Popiołach Wajdy. Chociaż niewysoka  metr sześćdziesiąt dwa  to nie przeszkadzało żadnemu z adoratorów. Wielu się w niej podkochiwało, ale tylko raz wyszła za mąż.

W 1997 roku wystąpiła w spektaklu teatralnym i od tego czasu cisza! To nie znaczy, że Pola Raksa przestała być aktywna zawodowo. Nadal jest aktywna zawodowo i zachwyca swoją nieprzemijającą urodą. 

Ile lat ma Pola Raksa? Aktorka nadal zachwyca

Ile lat ma Pola Raksa? 14 kwietnia 2018 roku aktorka skończyła 77 lat. Jednak absolutnie nie wygląda na kogoś, kto zbliża się do osiemdziesiątki! Raksa zachowała swoje regularne rysy twarzy i dawny urok. 

Chociaż wciąż zachwyca urodą, niewiele wiadomo o jej związkach, nie mówiąc już o ewentualnych małżeństwach! Od kiedy w 1970 roku aktorka wzięła rozwód z Andrzejem Kostenką, ojcem jej jedynego syna Marcina, nie stanęła więcej przed ołtarzem. W latach 80. łączono  piękną aktorkę z Bogusławem Lindą, z którym miał ją łączyć romans. 

Obecnie Pola Raksa mieszka w domu w Kałuszynie, gdzie, jak podaje magazyn viva.pl, czuje się bezpieczniej niż w stolicy.

Czym zajmuje się dziś Pola Raksa? 

W 1997 roku Pola Raksa ostatecznie pożegnała się z karierą aktorki. Jednak nie zrezygnowała z aktywności zawodowej. Zamiast tego poświęciła się swoim mniej znanym pasjom, jakimi są sztuka i moda. I to z powodzeniem!

Pola Raksa zajmuje się wykonywaniem prac plastycznych: przede wszystkim strojów. To właśnie ona w 1999 roku przygotowała serię kostiumów dla warszawskiego Teatru Studio, które wykorzystała w swoim recitalu Ewa Błaszczyk. Co więcej, Raksa spróbowała swoich sił w pisaniu i przez kilka lat prowadziła rubrykę poświęconą modzieRzeczpospolitej.

ZOBACZCIE ZDJĘCIE. Jak dziś wygląda Pola Raksa?

ile lat ma Pola Raksa
fot. instagram.com @moviesofmaldoror

Pola Raksa do dziś jest uważana przez wiele osób za najpiękniejszą polską aktorkę w historii.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRodzina Królewska jest zdruzgotana. Szykuje się rozwód wszech czasów!
Następny artykułMąż Jolanty Pieńkowskiej to miliarder i jeden z najbogatszych ludzi w Polsce. Kim jest?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.