Ile lat mają bracia Golec? Na polskiej scenie muzycznej z przytupem zadebiutowali już ponad 20 lat temu. Od początku swojej kariery stawiali muzykę ponad wszystkim, co zaowocowało w przyszłości. Sukces osiągnęli w młodym wieku, a ile lat mają teraz? Możecie być zaskoczeni. Patrząc na ich dorobek artystyczny byliśmy prekonani, że są o wiele starsi. 

Bracia Golec w zeszłym roku hucznie obchodzili dwudziestolecie swojej pracy artystycznej, które świętowali wyruszając w jubileuszową trasę koncertową. Mimo ponad dwóch dekad spędzonych na scenie wciąż zaskakują swoją publiczność, a na ich koncertach pojawiają się tłumy. Ile lat mają bracia Golec? Patrząc na ich dorobek artystyczny jesteśmy zaskoczeni. 

Ile lat mają bracia Golec?

Bracia Golec mają 44 lata, a urodzili się dokładnie 19 lutego 1975 roku. Bliźniacy zadebiutowali w 1998 roku, a w ciągu tych ponad 20 lat na scenie wydali kilkanaście albumów. Takim wynikiem mogą pochwalić się prawdziwe legendy muzyki, które na scenie spędziły niemalże całe swoje życie. Ile lat mają bracia Golcowie? 

Ich wiek to niemałe zaskoczenie, szczególnie, że mają dorobek artystyczny godny pozazdroszczenia! Jak oni to robią? Na co dzień żyją z daleka od show-biznesu, dbają o siebie, więc nie ma co się dziwić, że wyglądają znacznie młodziej niż klasyczni faceci w ich wieku. 

Co robią bracia Golec?

Bracia Golec wciąż są jednym z ulubionych zespołów Polaków, jednak nie zamieszkali w Warszawie, a wybrali swoje rodzinne strony. Paweł i Łukasz z rodzinami mieszkają po sąsiedzku — pod Bielsko-Białą. Paweł w Straconce, Łukasz w Łodygowicach. Czym się teraz zajmują? Niezmiennie od lat zajmują się tym samym, czyli muzyka. Nagrywają nowe piosenki i przede wszystkim bardzo dużo koncertują. Nawet po 20 latach na scenie wciąż budzą zainteresowanie publiczności, która tłumnie przychodzi na ich koncerty, także te biletowane. To wielki sukces, aby po tylu latach, nadal mieć tak wielką rzeszę fanów. A wy lubicie braci Golec?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile lat mają bracia Golec
instagram.com/golecuorkiestra

Ile lat mają bracia Golcowie? Skończyli dopiero 44 lata.

Ile lat mają bracia Golec
instagram.com @golecuorkiestra

Są już na scenie ponad 21 lat. Zadebiutowali w 1998 roku.

Ile lat mają bracia Golec
instagram.com@golecuorkiestra

Mimo wielu lat na scenie wciąż mają wielu fanów, a na ich koncertach pojawiają sie tłumy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda podjęła ważną decyzję. „Przestałam pić alkohol, bo mój mąż nie pije”
  2. Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP: ”Można było zrobić to w bardziej elegancki sposób”
  3. Syn Kasi Nosowskiej zaręczył się. Jego teściowa to znana dziennikarka
  4. Turystki chciały zrobić zwykłe selfie. Uwieczniły na zdjęciu coś, co pomogło schwytać przestępczynię
  5. Mama była przerażona mieszkaniem syna. Gdy weszła do środka ścięło ją z nóg
Poprzedni artykułCzy Edyta Górniak poprawiała urodę? Gwiazda zmieniła się na przestrzeni lat
Następny artykułJak wyglądać jak VIP bez VIP? Podkręć swoją stylizację!
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.