Anna Przybylska była jedną z tych aktorek, którą uwielbiali wszyscy. Nic w tym dziwnego, w naszej pamięci zapisała się jako artystka piękna, utalentowana i bardzo empatyczna. Nie tylko uroda, a właśnie jej ludzkie oblicze sprawiło, że nadal o niej pamiętamy. 

Anna Przybylska urodziła się w 1978 roku, w Gdyni. Karierę rozpoczęła jednak nie od aktorstwa, ale modelingu. Na ekranie zadebiutowała w 1997 roku, w filmie ”Ciemna strona Wenus” Radosława Piwowarskiego. Rozpoznawalność przyniosła jej rola policjantki Marylki w telenoweli ”Złotopolscy”. 

Anna Przybylska – śliczna i zdolna

Potem było już tylko lepiej. W 2000 roku zagrała w filmie reżyserii Bogusława Lindy ”Sezon na Leszcza”. Anna Przybylska zdecydowanie miała  talent komediowy. Udowodniła to w serialu ”Daleko od noszy”, emitowanego w latach 2003-2011. Brała udział w rozpoznawalnych kampaniach reklamowych — marki obuwniczej CCC i sieci telefonii komórkowej Play. Była ambasadorką znanych firm kosmetycznych — Astora i Garniera. Dostała propozycję jurorowania w popularnym programie ”Mam talent!”, jednak ją odrzuciła. 

Anna Przybylska – życie prywatne

Anna Przybylska wyszła za mąż w 2000 roku za tenisistę Dominika Zygrę, jednak rok później para się rozwiodła. Jej następną wielką miłością był Jarosław Bieniuk, polski piłkarz. W 2002 roku urodziła im się córka Oliwia, w 2006 roku syn Szymon, a w 2011 roku syn Jan. 

Niestety, szczęśliwe rodzinne życie pokrzyżowała choroba Anny. Anna Przybylska cierpiała na nowotwór złośliwy trzustki. W artykule magazynu ”Gala” możemy przeczytać, że aktorka na jakiś czas przed śmiercią skarżyła się na stany depresyjne, problemy z żołądkiem i ciągłe zmęczenie. 

”Tylko że wszystko to daje się łatwo wytłumaczyć: wyczerpująca opieka nad gromadką dzieci, stres, obowiązki zawodowe. O tym, że depresja może być pierwszym objawem raka trzustki, nikt z bliskich Ani nie wie” – można przeczytać w biografii Anny Przybylskiej. 

Lekarz Anny Przybylskiej dr hab. N. Med. Dariusz Zadrożny w rozmowie dla TVP Info powiedział, że nikt nie spodziewał się tak poważnej choroby u tak młodej kobiety:

– Była skromną dziewczyną proszącą, byśmy w miarę możliwości zachowali dyskrecję. Ania walczyła o każdy dzień. Nie jakoś natarczywie, nienachalnie, nie mówiąc „należy mi się”. Walczyła tak jak każdy inny chory i to jest coś co w niej ceniłem – powiedział telewizji. 

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku w domu rodzinnym w Orłowie, nie doczekawszy 36 urodzin. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Anna Przybylska
Fot. Instagram.com @annaprzybylskafani

Anna Przybylska pozostawiła trójkę dzieci. 

Anna Przybylska
Fot. Instagram.com @madsandpl

Aktorka słynęła z niezwykłej urody.

Anna Przybylska
Fort. Instagram.com @magazyngala

Córka Anny Przybylskiej, Oliwia Bieniuk, ma już 16 lat. 

Anna Przybylska
fot. Instagram.com @kaaas.q

Na rynku ukazała się biografia Anny Przybylskiej. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy
Następny artykułChoroby psów: Najstraszniejsze psie choroby