Marta Wiśniewska, ukrywająca się pod pseudonimem Mandaryna to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Ostatnio piosenkarka pochwaliła się na swoim Instagramie odważnymi zdjęciami. Czy to zapowiedź nowego projektu?

Mandaryna mimo upływających lat cały czas pracuje nad nowymi projektami. Ostatnio gwiazda dodała na swoje social media fotografię mocno nawiązującą do postaci Violetty Villas. Patrząc na te zdjęcia, nie uwierzycie, ile lat tak naprawdę ma Mandaryna.

Ile lat ma Mandaryna?

Niedawno Marta Wiśniewska dodała na swój profil na Instagramie zaskakujące fotografie z najnowszej sesji zdjęciowej. Gwiazda wygląda tam, jakby czas zatrzymał się dla niej w miejscu. Fani nie dowierzają, ile lat tak naprawdę ma Mandaryna. Na fotografii widzimy piosenkarkę pozującą w bandanie i koszulce z podobizną Violetty Villas. Czy to zapowiedź nowego projektu Mandaryny?

Internauci byli niezwykle zaskoczeni stylizacją Marty Wiśniewskiej. Większość z nich zgodnie przyznaje, że wokalistka w ogóle nie wygląda na swój wiek. Mandaryna skończyła w tym roku 43 lata, a wygląda, jakby się w ogóle nie starzała. Fani zazdroszczą jej pięknego młodego wyglądu i zachwycają się odważną stylizacją gwiazdy.

Co więcej, duża część internautów uważa, że koszulka z podobizną Violetty Villas i napisem „Ja już taka jestem” to zapowiedź nowego projektu Mandaryny. Niektórzy spodziewają się coveru kultowej piosenki, a inni zgadują, że chodzi o coś naprawdę dużego. Są też tacy, co twierdzą, że Mandaryna założyła koszulkę, bo po prostu przypadł jej do gustu tekst piosenki Violetty Villas i nie ma w tym zapowiedzi żadnego projektu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

A co Wy uważacie na ten temat?

Źródło: Instagram.com, rmf.fm

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1.  Fryzjerka miała już dość. Na drzwiach salonu wywiesiła kartkę z pilną prośbą
  2.  Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
  3.  Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci