Ile powinna ważyć kobieta? Wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące nas pytanie udzielił serwis BadGirlsBible.com. Wyniki ankiety są naprawdę zaskakujące. Co więcej, odpowiedzi kobiet i mężczyzn znacząco się od siebie różnią. I nie ma w tym nic dziwnego! W końcu waga to dla większości pań niezwykle drażliwy i delikatny temat. Liczby, które pokazują się na jej wyświetlaczu potrafią skutecznie zepsuć nam dzień i wprawić w okrutny nastrój.

Fakt, że większość kobiet ma obsesję na punkcje swojej wagi, chyba dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Cyfry, które widzimy, potrafią wprowadzić nas w ogromne kompleksy. Nie bez przyczyny kobiety stosują katorżnicze diety, które, chociaż w najmniejszym stopniu pozwolą im przybliżyć się do ideału. We współczesnym świecie, w którym zewsząd otaczane jesteśmy pięknymi obrazami modelek o idealnych kształtach… to zupełnie zrozumiałe. 

Ile powinna ważyć kobieta? Wyniki ankiety zaskakują!

Popularny serwis BadGirlsBible.com przeprowadził w ostatnim czasie ankietę, w której badał, jak kobiety oceniają swój wygląd. Wyniki jednoznacznie wskazują, iż jesteśmy dla siebie niezwykle surowe i bezlitosne. Co więcej, idealne kształty zdaniem mężczyzn i kobiet znacząco się od siebie różnią. Koniecznie poznaj wyniki badań!

Ile powinna ważyć kobieta? Poznajcie zdanie pań!

Zacznijmy od tego, że przeciętna kobieta waży około 78 kg. Okazuje się, że dla nas samych to o wiele za dużo. Z ankiety, którą przeprowadził Bad Girls Bible wynika, że idealna waga kobiety to 56 kg!
W kwestii wskaźnika masy ciała sytuacja wygląda podobnie. Średnie wyniki u kobiet to 29,5, a my zdecydowanie wolałybyśmy 21,3. Dodajmy jeszcze, że liczba ta jest jednocześnie dolną granicą normy!

Kobiety miały okazję ocenić też swoją atrakcyjność w skali 10-stopniowej. Przy swoim aktualnym wyglądzie szacują ją na jedyne 6,1. Natomiast gdyby, osiągnęły satysfakcjonującą ich wagę byłoby to zaledwie… 6,9.

A co na ten temat sądzą mężczyźni?

Okazuje się, że mężczyźni dla płci pięknej są o wiele mniej surowi. Zadaniem panów, idealna kobieta powinna ważyć 65 kg! To przecież aż 9 kg, od wartości, którą wskazują kobiety.

Aż 46% badanych facetów uważa, że sylwetka ich wybranek jest idealna i w ogóle nie powinny się odchudzać. 

Mamy nadzieje, że wyniki wskazanych badań, chociaż w niewielkim stopniu zmienia nastawienie kobiet do samych siebie! Jak widzicie katowane się dietami i wykańczające treningi wcale nie są koniecznością! O wiele łatwiej byłoby zaakceptować samą siebie i przestać zwracać uwagę na cyferki na wadze.

A wy co sądzicie na temat wyników badań? Czekamy na wasze odpowiedzi!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile powinna ważyć kobieta
pexels.com @Ella Olsson

Ne zapominajcie, że zdrowa i zbilansowana dieta potrafi zdziałać cuda.

Ile powinna ważyć kobieta
pexels.com @pixabay

Nie ulega wątpliwości, że kobiety są zbyt surowe w stosunku do samych siebie!

Ile powinna ważyć kobieta
pexels.com @pixabay

Aby cieszyć się piękną i szczupłą sylwetką staraj się jeść jak najwięcej świeżych warzyw. Są niskokaloryczne i pyszne!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kierowca postanowił walczyć z dziurami w drogach w pomysłowy sposób. Użył do tego… lalek
  2. Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha. Zawartość jej żołądka zaskoczyła wszystkich
  3. 12-latka z Bielska-Białej urodziła dziecko. Władze szpitala ostro zareagowały
  4. Noworodek został znaleziony pod drzwiami. Matka zostawiła przy nim przejmujący list
  5. Primark w Polsce jednak powstanie! Marka podpisała kontrakt z warszawską galerią handlową

 

 

Poprzedni artykułJoanna Krupa cała na biało z ciążowym brzuszkiem. Trudno oderwać od niej wzrok
Następny artykułNie żyje ks. Kazimierz Orzechowski. Gwiazdor ”Złopotolskich” zmarł w wieku 90 lat
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.