Ile waży Agnieszka Chylińska? Piosenkarka przeżyła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Niegdyś zbuntowana rockmanka, obecnie odnosząca komercyjny sukces matka trójki dzieci, wcale nie przypomina siebie sprzed lat. Przyczyniła się do tego także spora utrata wagi – gwiazda to obecnie cień siebie sprz. Pamiętacie, jak wyglądała kiedyś gwiazda?

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej znanych rockowych piosenkarek w Polsce. O spektakularnej zmianie wagi Chylińskiej media mówią od lat. Jakiś czas temu jurorka mocno odmieniła swój wizerunek: z wiecznie ubranej na czarno chłopczycy przeszła do śpiewającej elektro-pop blondynki! To jednak nie jedyna zmiana: gwiazda przez lata bardzo mocno schudła. Tak mocno, że media od kilku lat spekulują o zdrowiu piosenkarki. Ile waży Agnieszka Chylińska i jak wyglądała kiedyś?

Ile waży Agnieszka Chylińska?

Magazyn wp.pl podaje, że Chylińska za czasów zespołu O.N.A ważyła około 70 kilogramów przy 175 cm wzrostu. Kiedy patrzymy na zdjęcia gwiazdy, jesteśmy pewni, że obecnie waży dużo mniej. Na początku wszyscy byli pod wielkim wrażeniem metamorfozy Chylińskiej, od jakiegoś czasu pojawiają się jednak zaniepokojone głosy fanów i mediów. Piosenkarka wygląda bowiem jeszcze szczuplej niż zwykle! Co chwilę pojawiają się niezręczne pytania o to, czy gwiazda nie cierpi na jakieś zaburzenia odżywiania. Wszyscy zastanawiają się, ile waży Agnieszka Chylińska. Podejrzenia o anoreksję lub bulimię padają na piosenkarkę coraz częściej. Co na to sama gwiazda?

– Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie „zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę. – powiedziała Chylińska w wywiadzie z Magdą Mołek w Tvn Style

Fani zaniepokojeni

Trzeba przyznać, że efekt samozaparcia Chylińskiej jest widoczny. Ciężko się jednak nie martwić o gwiazdę, która obecnie przypomina cień samej siebie sprzed lat. Wygląda na to, że Chylińska wciąż traci na wadze, mimo że już od jakiegoś czasu wyglądała bardzo korzystnie w nowym rozmiarze. Ile waży Agnieszka Chylińska? Patrząc na to, jak obecnie wygląda piosenkarka, podejrzewamy, że przy wzroście 175 cm, waga Chylińskiej nie przekracza 50 kilogramów. Przy takim wzroście to naprawdę mało! Mamy nadzieję, że zaprzeczenia gwiazdy oraz jej znajomych plotkom o chorobie są prawdziwe i Agnieszka Chylińska cieszy się dobrym zdrowiem.

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej

Mimo że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do odmienionego wizerunku gwiazdy, nadal nie możemy się nadziwić tej przemianie. Gdy piosenkarka debiutowała w zespole O.N.A, poznaliśmy ją jako wytatuowaną, zbuntowaną i brunetkę lekko przy kości. Obecnie Chylińska jest przykładną matką, pisuje książki dla dzieci i pojawia się regularnie na planach największych programów rozrywkowych. 

ZOBACZ, JAK SIĘ ZMIENIŁA AGNIESZKA CHYLIŃSKA:

ile waży agnieszka chylińska
instagram.com/agnieszka.chylinska

Jurorka programu Mam Talent znana jest ze swojej ogromnej metamorfozy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWspółpracownica Agaty Dudy dostawała pogróżki: „Chcieli ściągać skórę z mojej twarzy”
Następny artykułSynowie Agaty Młynarskiej są bardzo przystojni! Pokazała ich PIERWSZY raz
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.