Ile waży Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda ostatnio pochwaliła się swoją przemianą — pokazała zdjęcie przed i po metamorfozie. Jak się okazuje, przez długi czas miała kompleksy -nadmiernie przejmowałam się swoim wyglądem i formą własnego ciała — napisała na Instagramie. To mąż miał największy wpływ na jej zmianę. Ile schudła ?

Chociaż sport jest obecny w życiu zawodowym gwiazdy, to nie zawsze dobrze wpływaj na jej sylwetkę. Kres przyszedł, kiedy mimo ćwiczeń i walki, dochodziły kolejne kilogramy. Wtedy zdecydowała się na przemianę, a w decyzji i motywacji pomógł jej partner. Ile waży Agnieszka Kaczorowska?

Ile waży Agnieszka Kaczorowska? Gwiazda bardzo dużo schudła

Sport w życiu tancerki jest niezbędny i chociaż wydawałoby się, że z takim trybem życia, nie trudno o wymarzoną sylwetkę, to nie w przypadku Agnieszki. Ciągłe treningi spowodowały, że tancerka miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. W pewnym momencie przyszedł kres, a ta uznała, że musi coś zmienić w swoim życiu. Udało jej się schudnąć ponad 13 kilogramów, jednak w niestandardowy sposób. 

– Nie mam siły, że nie chcę być uzależniona od swojego wyglądu. Chce cieszyć się życiem i być zdrowa. Wtedy bardzo intensywnie zaczęłam pracować nad PRAWDZIWĄ miłością do siebie i swojego ciała — napisała Agnieszka Kaczorowska.

Jak udało jej się schudnąć?

To miłość jej życia spowodowała, że zaczęła cieszyć się i szanować swój wygląd. Pokochała swoje ciało i zaczęła żyć zdrowo. Agnieszka Kaczorowska uprzedziła, że to nie rygorystyczne diety i masa treningów wpłynęły na jej sylwetkę, a postrzeganie ciała i… jej partner!

– Akceptacja, miłość i wdzięczność spowodowały, że niezależnie od formy zaczęłam być szczęśliwa i wreszcie poczułam się wolna — wspomina na Instagramie. 

Tancerka zaznaczyła, że nie osiągnęłaby takiego sukcesu, gdyby nie jej mąż Maciej Pela

– Pojawił się Maciek… Tak bardzo pokochał całym sercem i dał poczucie bezpieczeństwa…że moje ciało zaczęło pięknieć z dnia na dzień. A teraz to, co NAJWAŻNIEJSZE i związane z tym, że kochacie i szanujecie siebie…  […] teraz wyglądam najlepiej w swoim dotychczasowym życiu i chyba ważę najmniej — napisała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że zmiana wyszła jej jak najbardziej na plus! Nie tylko znacznie zmieniła swój wygląd, ale pokochała siebie! Jest filigranowa! 

Bardzo się zmieniła? Zobacz przemianę aktorki:

Ile waży Agnieszka Kaczorowska
Fot. instagram.com @agakaczor

To Maciej Pela spowodował, że tancerka zaczęła kochać i akceptować siebie samą.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Ilona Ostrowska? Aktorka ma świetną figurę i styl
Następny artykułZnaki zodiaku, które znajdą miłość przed Walentynkami. To będzie przeznaczenie!
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.