Ile waży Dorota Szelągowska? Prowadząca autorski program Dorota was urządzi, podjęła wyzwanie Fit Challenge. Gwiazda nie wstydzi się dodatkowych kilogramów, ważyła się na oczach wszystkich widzów! Udało jej się schudnąć?

Cel był dla Doroty oczywisty – 8 kilogramów do zrzucenia! Swoje postanowienie ogłosiła na Facebooku. W programie za to przyznała — ważenie się to nie jest dobry pomysł, szczerze mówiąc, jestem po prostu przerażona. Motywacja do zmiany na oczach widzów była naprawdę silna, bo szybko było widać postępy! Ile waży Dorota Szelągowska?

Ile waży Dorota Szelągowska? Zrobiła Fit Challenge!

Jakiś czas temu Dorota wraz z Darkiem, który jest jednym z budowlańców, zrobili Fit Challenge, w którym oboje się ważyli i nawzajem sprawdzali swoje postępy. Celem Doroty było zrzucenie 8 kilogramów.

– Ważenie się to nie jest dobry pomysł, szczerze mówiąc, jestem po prostu przerażona i Darek chyba czuje to samo – powiedziała Dorota Szelągowska w programie Dorota was urządzi.

Zarówno Dorota, jak i Darek bardzo humorystycznie podeszli do całej sytuacji i bez wahania dali do wiadomości widzów, ile realnie ważą. Zmiana na oczach wszystkich widzów jest nie tylko ryzykownym wyzwaniem, ale świetną motywacją do działania. 

Celem gwiazdy było zejście do wagi 62-64 kilogramy. W pierwszym tygodniu wyzwania Dorota ważyła 69,7 kg, drugi tydzień okazał się małym sukcesem, bo było już 69,4 kg. Ostatecznie czwarty tydzień zakończył się wagą 68,1 kg. Trzeba przyznać, że całe wyzwanie wyszło na plus, bo Dorocie udało się w miesiąc pozbyć 2 kilogramów! Uważamy, że to naprawdę niezły wynik!

Jak udało jej się schudnąć?

Fit Challenge ogłosiła na swoim Facebooku i chociaż całość wydawała się bardzo humorystyczna, to gwiazda naprawdę wzięła to na poważnie. Dorota Szelągowska wyeliminowała ze swojej diety drożdże i gluten, na który jest uczulona. Co więcej, w diecie miała jej pomagać Agnieszka Mielcarek, czyli żona Pascala Brodnickiego. Postanowiła jeść 5 posiłków dziennie, niektóre z nich zastępowała sałatkami. Starała się zmienić swoje nawyki żywieniowe, jak widać, wyszło to na dobre, bo szybko udało jej się zrzucić zbędne kilogramy! 😉

Jaką figurę ma Dorota Szelągowska?

Ile waży Dorota Szelągowska
Fot. instagram.com @dotindotin 

Gwiazda postanowiła zrzucić zbędne kilogramy na oczach wszystkich widzów w programie Dorota was urządzi.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDzieci Agnieszki Chylińskiej mają niecodzienne imiona. Możecie się zdziwić
Następny artykułJak bawić się z kotem? Najlepsze pomysły na zabawy z twoim mruczkiem
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.