Ile waży Dorota Wellman? Dziennikarka jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Szczególną sympatią wzbudza fakt, że nigdy nie aspirowała do ogólnie przyjętych kanonów urody i akceptuje swoje niedoskonałości. Ostatnio przyznała nawet, ile waży. Spodziewalibyście się tego? My nie!

Ile waży Dorota Wellman? Dorota Wellman od dawna angażuje się w różne akcje społeczne i charytatywne. Głośno mówi o tym, że należy szanować odmienność i nie należy wywierać presji na młode kobiety, by katowały się dietami i polubiły swoje figury. Jednak ujawnienie własnej wagi dla wielu kobiet wciąż stanowi temat tabu. Wellman po raz kolejny pokazała, że nie boi się krytyki i kontrowersji. Ile waży dziennikarka?

Dorota Wellman: gwiazda, która walczy o szacunek i akceptację

Dorota Wellman już wielokrotnie pokazywała, że potrafi włożyć kij w mrowisko. Nie wahała się pozwać pisarza Jacka Piekary, kiedy obraził ją na Twitterze ani skrytykować okładki Wysokich Obcasów z hasłem Aborcja jest okej, chociaż naraziło ją to na krytykę.

W przeciwieństwie do celebrytek, które obsesyjnie poddają się zabiegom odmładzającym, Dorota Wellman głośno mówi, że ma pięćdziesiąt siedem lat. Co więcej, napisała nawet książkę, w której doradza czytelniczkom, jak mogą poczuć się lepiej we własnej skórze – Ja nie mogę być modelką?!

Ile waży Dorota Wellman? Dziennikarka akceptuje, że nie ma idealnych wymiarów

Ile waży Dorota Wellman? Jak ujawniła, przy wzroście 1,65 metrów nosi rozmiar 44:

 – Noszę rozmiar 44. Nie jest to problem. To mnie nie ogranicza w niczym, reprezentuję sobą coś więcej niż ciało. (…)  Zmarszczki? Nie chciałabym mieć twarzy, nad którą nie mam kontroli. 

Dorota Wellman: udana kariera, kochająca rodzina

Dorota Wellman stała się znana w całej Polsce, kiedy u boku Marcina Prokopa zaczęła prowadzić program Dzień Dobry TVN dla stacji TVN. Poza udaną karierą dziennikarka ma także poukładane życie rodzinne.

Wellman od 31 lat jest żoną fotografa Krzysztofa Wellmana. Para ma dwudziestopięcioletniego syna Jakuba, o którym jednak niewiele wiadomo. Dziennikarka i jej bliscy pilnie strzegą swojej prywatności, a znalezienie przynajmniej jednej fotografii dwudziestolatka graniczy z cudem. Państwo Wellman marzyli o dużej rodzinie, niestety, z powodu problemów zdrowotnych musieli poprzestać na jednym dziecku.

Dorota Wellman cieszy się wielkim wsparciem rodziny, która akceptuje ją i pomaga poradzić sobie ze stresem związanym z pracą. Gratulujemy dziennikarce pewności siebie i życzymy wszystkiego dobrego!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży dorota wellman
fot. instagram.com @tvn.pl

Ile waży Dorota Wellman? Dziennikarka zdobyła się na odważne wyznanie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Omenaa Mensah? To jakie ma biznesy, może was bardzo zaskoczyć
Następny artykułKim jest mama Julii Wieniawy? Wygląda jak jej piękna siostra
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.