Ile waży Edyta Herbuś? Wymiary pięknej gwiazdy są idealne i godne pozazdroszczeni. Jednak wygląd Herbuś, jak sama zdradziła, to nie tylko zasługa dobrych genów, lecz także efekt ciężkiej i systematycznej pracy. Co robi, by utrzymać perfekcyjną figurę? Będziecie nieźle zdziwieni…

Niektóre gwiazdy poddają się czasochłonnym i kosztownym zabiegom, by jak najdłużej utrzymać młody wygląd. Inne przestrzegają rygorystycznych diet i nie pozwalają sobie nawet na moment słabości. Ile waży Edyta Herbuś? Wymiary tancerki są obiektem pragnienia i zazdrości wielu kobiet. Zawdzięcza je modnej diecie, a może woli polegać na umiejętnościach chirurgów plastycznych? Czeka na was spore zaskoczenie.

Ile waży Edyta Herbuś? Wymiary gwiazdy

Jak informuje portal party.pl, Edyta Herbuś waży zaledwie 46 kilogramów. Fani aktorki nie mają jednak powodów do niepokoju o jej zdrowie. Herbuś jest niezwykle drobna i niska – ma 156 cm wzrostu. 

Herbuś przyznała w rozmowie z party.pl, że swoją niezwykle szczupłą sylwetkę zawdzięcza dobrym genom i ciężkiej pracy. Podobnie jak wielu znajomych po fachu, korzysta z usług osobistego trenera, który ułożył dla niej specjalny zestaw ćwiczeń. Artystka m.in. wykonuje pompki i podnosi ciężary. 

Nie należy zapominać, że Edyta Herbuś jest także jedną z najbardziej znanych polskich tancerek, a jej specjalizacją są tańce latynoamerykańskie. To również niemały wysiłek fizyczny, który kształtuje sylwetkę oraz pozytywnie wpływa na sposób poruszania się.

Co robi Edyta Herbuś?

Obecnie tancerka skupia się na karierze i budowaniu nowego związku. Aktorka regularnie pojawia się m.in. w serialu Pierwsza miłość, a od zeszłego roku jest szczęśliwie zakochana w Piotrze Bukowieckim.

Piotr Bukowiecki, w przeciwieństwie do swojej partnerki, nie jest związany z tańcem ani aktorstwem. To producent telewizyjny, który wcześniej był związany z dziennikarką Dorotą Gardias. Jak informuje jastrzabpost.pl, para razem spędziła ostatnie święta. Bukowiecki miał zdobyć akceptacje rodziny Herbuś, a szczególną sympatią obdarzyła go ukochana babcia aktorki. 

– W Kielcach podczas Bożego Narodzenia Edyta przedstawiła go najpierw ukochanej babci, z której zdaniem bardzo się liczy. W oczach pani Toli i reszty domowników wypadł wzorowo […] Podobno wiosną Edyta i Piotr chcą razem zamieszkać. Powoli szukają większego domu, do którego mogliby się wprowadzić razem z dzieciakami – czytamy na jastrzabpost.pl

Wygląda na to, że w życiu Herbuś nastał szczęśliwy i spokojny okres. Cieszymy się jej szczęściem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży edyta herbuś wymiary
fot. instagram.com @edytaherbus

Ile waży Edyta Herbuś? Wymiary tancerki są perfekcyjne!