Ile waży Edyta Olszówka? Śliczna aktorka w przeszłości zmagała się z niechcianymi kilogramami. Najwyraźniej nie czuła się komfortowo z odrobinę okrąglejszą figurą, ponieważ postanowiła znacznie schudnąć. Teraz zachwyca sylwetką i akceptuje swoje ciało. Nie uwierzycie, jak fantastycznie wygląda!

Nawet najpiękniejsze kobiety zmagają się z licznymi kompleksami, czego najlepszym przykładem jest Edyta Olszówka. Gwiazda przez jakiś czas walczyła z dodatkowymi kilogramami. Udało jej się? Ile waży Edyta Olszówka? W przeciwieństwie do znajomych z show-biznesu nie schudła dzięki diecie pudełkowej, sokowej albo indywidualnym zajęciom z trenerem… 

Ile waży Edyta Olszówka?

Jak informuje portal wp.pl – powołujący się na fakt.pl – Edyta Olszówka waży 53 kilogramy przy wzroście 167 centymetrów. Artystka ma perfekcyjną figurę i nogi do samego nieba!

Edyta Olszówka zdradziła w rozmowie z fakt.pl, że gwałtownie przytyła po tym, jak rzuciła palenie papierosów. Dodatkową motywacją dla aktorki, żeby schudnąć, była praca. W tamtym czasie Olszówka występowała w serialu Przepis na życie, gdzie wcielała się w rolę Poli Madejskiej, ambitnej bizneswoman. Artystka musiała pilnować, żeby eleganckie kostiumy i sukienki, które nosiła jako Pola, nie były dla niej zbyt ciasne. 

Jak schudła Edyta Olszówka? Aktorka zdecydowała się na „najstarszą dietę świata”: odstawiła kaloryczne produkty. Okazało się, że trafiła w dziesiątkę!

– Gram pewną siebie, niezależną kobietę, która robi karierę w korporacji. Jeszcze nie wróciłam do dawnej wagi, ale już schudłam 10 kilo. Nie stosowałam diety, po prostu przestałam podjadać słodycze – wyznała w rozmowie z portalem fakt.pl

Ostatecznie Edyta Olszówka schudła aż szesnaście kilogramów! Do dziś udało jej się zachować szczupłą sylwetkę. 

Edyta Olszówka w Playboyu: jak wyglądały kulisy pamiętnej sesji?

Chociaż Edyta Olszówka miała problemy z zaakceptowaniem swojego ciała, dwukrotnie przyjęła propozycję udziału w sesji dla magazynu Playboy. Początki nie były łatwe! Kiedy usłyszała propozycję fotografa, z wrażenia… uciekła!

– Jak usłyszałam komendę: „To może zdejmiemy majteczki”, jeszcze w wałkach na głowie, wsiadłam do swojego czerwonego malucha i uciekłam – cytuje aktorkę portal pomponik.pl

Jak podaje pomponik.pl, nie obyło się bez interwencji menadżerki Olszówki! Na szczęście ostatecznie aktorce i fotografowi udało się dojść do porozumienia, a zdjęcia wyszły fantastycznie.

Ile waży Edyta Olszówka? Aktorce udało się dojść do wymarzonej cyfry i zachować upragnioną figurę. Najważniejsze, że dzisiaj dobrze czuje się we własnym ciele i w pełni je akceptuje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile wazy edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @Wideoportal

Ile waży Edyta Olszówka? W przeszłości gwiazda zmagała się z problemami z nadwagą.