Ile waży Edyta Olszówka? Śliczna aktorka w przeszłości zmagała się z niechcianymi kilogramami. Najwyraźniej nie czuła się komfortowo z odrobinę okrąglejszą figurą, ponieważ postanowiła znacznie schudnąć. Teraz zachwyca sylwetką i akceptuje swoje ciało. Nie uwierzycie, jak fantastycznie wygląda!

Nawet najpiękniejsze kobiety zmagają się z licznymi kompleksami, czego najlepszym przykładem jest Edyta Olszówka. Gwiazda przez jakiś czas walczyła z dodatkowymi kilogramami. Udało jej się? Ile waży Edyta Olszówka? W przeciwieństwie do znajomych z show-biznesu nie schudła dzięki diecie pudełkowej, sokowej albo indywidualnym zajęciom z trenerem…

Ile waży Edyta Olszówka?

Jak informuje portal wp.pl – powołujący się na fakt.pl – Edyta Olszówka waży 53 kilogramy przy wzroście 167 centymetrów. Artystka ma perfekcyjną figurę i nogi do samego nieba!

Edyta Olszówka zdradziła w rozmowie z fakt.pl, że gwałtownie przytyła po tym, jak rzuciła palenie papierosów. Dodatkową motywacją dla aktorki, żeby schudnąć, była praca. W tamtym czasie Olszówka występowała w serialu Przepis na życie, gdzie wcielała się w rolę Poli Madejskiej, ambitnej bizneswoman. Artystka musiała pilnować, żeby eleganckie kostiumy i sukienki, które nosiła jako Pola, nie były dla niej zbyt ciasne.

Jak schudła Edyta Olszówka? Aktorka zdecydowała się na „najstarszą dietę świata”: odstawiła kaloryczne produkty. Okazało się, że trafiła w dziesiątkę!

– Gram pewną siebie, niezależną kobietę, która robi karierę w korporacji. Jeszcze nie wróciłam do dawnej wagi, ale już schudłam 10 kilo. Nie stosowałam diety, po prostu przestałam podjadać słodycze – wyznała w rozmowie z portalem fakt.pl.

Ostatecznie Edyta Olszówka schudła aż szesnaście kilogramów! Do dziś udało jej się zachować szczupłą sylwetkę.

Edyta Olszówka w Playboyu: jak wyglądały kulisy pamiętnej sesji?

Chociaż Edyta Olszówka miała problemy z zaakceptowaniem swojego ciała, dwukrotnie przyjęła propozycję udziału w sesji dla magazynu Playboy. Początki nie były łatwe! Kiedy usłyszała propozycję fotografa, z wrażenia… uciekła!

– Jak usłyszałam komendę: „To może zdejmiemy majteczki”, jeszcze w wałkach na głowie, wsiadłam do swojego czerwonego malucha i uciekłam – cytuje aktorkę portal pomponik.pl.

Jak podaje pomponik.pl, nie obyło się bez interwencji menadżerki Olszówki! Na szczęście ostatecznie aktorce i fotografowi udało się dojść do porozumienia, a zdjęcia wyszły fantastycznie.

Ile waży Edyta Olszówka? Aktorce udało się dojść do wymarzonej cyfry i zachować upragnioną figurę. Najważniejsze, że dzisiaj dobrze czuje się we własnym ciele i w pełni je akceptuje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile wazy edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @Wideoportal

Ile waży Edyta Olszówka? W przeszłości gwiazda zmagała się z problemami z nadwagą.

ile waży edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @Culture.pl

Aktorka gwałtownie przytyła po tym, jak zerwała z nałogiem palenia.

ile waży edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @TOProduction

Na szczęście sytuacja wróciła do normy po wykluczeniu z diety słodyczy.

ile waży edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @ŻURNAL MAGAZYN

Dziś Edyta Olszówka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką!

ile waży edyta olszówka
fot. screen z youtube.com @Magazyn Gala

Ile waży Edyta Olszówka? Aktorce udało się schudnąć szesnaście kilogramów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. LuiStore. Niezwykle miejsce, w którym znajdziecie najpiękniejsze dodatki
  2. Stulecie Winnych TVP zobaczyły miliony widzów! Ogromny sukces nowego serialu
  3. Mąż groził Agacie Kuleszy „odcięciem głowy”? Ujawniono dokumentację sądową
  4. Syn Kasi Stankiewicz jest dla niej całym światem. Macierzyństwo bardzo ją zmieniło

źródła: wp.pl, fakt.pl, pomponik.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.