Ile waży Edyta Pazura? Właśnie to pokazała, a wielu nie mogło wyjść ze zdumienia. Żona Cezarego Pazury podzieliła się ze swoimi fanami nieoczekiwaną informacją. Mianowicie zdradziła w Nowy Rok, ile waży. Jej post na Instagramie skomentował nawet mąż. Co napisał?

Ile waży Edyta Pazura? Żona Cezarego Pazury, jednego z najbardziej popularnych polskich aktorów, pochwaliła się swoją wagą w internecie. W ten sposób stara się zainspirować inne osoby oraz pokazać, że dla chcącego nic trudnego. Chociaż nikt nie zaprzeczy, że należy ona do wysportowanych i szczupłych kobiet, liczba zrobiła na nas ogromne wrażenie. Ile waży Edyta Pazura?

Cezary Pazura i Edyta Pazura: miłość, która nie patrzy na metrykę

Związek Edyty ze słynnym aktorem od początku budził zainteresowanie mediów i wielbicieli talentu Cezarego Pazury. Głównie ze względu na dzielącą małżonków różnicę wieku, która wynosi aż dwadzieścia sześć lat. 

Para poznała się zupełnie przypadkowo: trafili na siebie podczas… podróży pociągiem! Edyta miała wtedy zaledwie osiemnaście lat. Jak przyznała w rozmowie z Galą, na początku ich znajomości wiele koleżanek męża patrzyło na nią z góry. Skarżyła się, że natychmiast przypięto jej łatkę „tej trzeciej”, bez zagłębiania się w to, co naprawdę działo się między nią i obecnym partnerem.

Na szczęście uczucie okazało się silniejsze niż uprzedzenia i zazdrośnicy. Dziś Edyta i Cezary mają troje dzieci –Amelię, Antoniego i Ritę – a 1 maja będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. 

Ile waży Edyta Pazura? Niejedna nastolatka może jej pozazdrościć!

30-letnia Edyta Pazura chętnie chwali się swoimi zdjęciami na Instagramie. Nic dziwnego, że zapragnęła podzielić się także radością z tego, że udało jej się osiągnąć upragnioną wagę.

Ile waży Edyta Pazura? Rok temu Edyta Pazura powitała na świecie swoją najmłodszą córeczkę. Po urodzeniu Rity zostało jej kilka kilogramów za dużo, co jest naturalne po ciąży. Jednak postawiła sobie za cel, że schudnie do pięćdziesięciu trzech kilo. Przez pół roku regularnie ćwiczyła i stosowała dietę. I udało się! Wśród gratulacji i noworocznych życzeń znalazł się także komentarz samego Cezarego Pazury:

– Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj! Plis.

Zgadzacie się z nim? My uważamy, że Edyta Pazura wygląda doskonale!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży edyta pazura
fot. instagram.com @edyta_pazura

Edyta Pazura chętnie dzieli się zdjęciami z życia swojej rodziny na Istagramie.