Ile waży Katarzyna Figura, znana seksbomba i porywaczka męskich serc? Waga aktorki mocno was zaskoczy, lecz jej urok i styl wciąż pozostają taki sam! Znana i ceniona gwiazda zawsze czarowała widzów największych kinowych przebojów swoją figlarnością. To również zasługa jej niezwykłej figury- mierząca 165 cm aktorka uchodziła za kobiecą, dzięki krągłościom, których nigdy się nie wstydziła! Zobaczmy, jak udało się jej zachować słynne kształty na przestrzeni lat! 

O Katarzynie Figurze było głośno za sprawą nie tylko jej świetnych ról w Kingsajzie, czy Pociąg do Hollywood. Przede wszystkim emanowała niesamowitą urodą i figurą, które miały i nadal mają swoich fanów. Szczupła gwiazda z wydatnym biustem mieściła się w rozmiarze 36- czy tak jest dziś? Dowiedzmy się! 

Nagie sceny i bujne kształty- ile waży Katarzyna Figura?   

W czasach swojej młodości i najlepszych propozycji filmowych słynna aktorka nie miała problemów z pokazywaniem swoich świetnych rozmiarów na srebrnym ekranie. Przyczyniła się to do jej późniejszych przydomków, takich, jak: największa polska seksbomba czy polska Marylin Monroe. W tym przypadku można powiedzieć, że nazwisko zobowiązuje! 

Poszczególne ujęcia z filmów młodej aktorki skłaniają nas do pytanie: ile waży Katarzyna Figura? Biust gwiazdy jest jednym z jej największych zalet i sama często podkreśla brak ingerencji lekarza medycyny estetycznej. Wyżej już wspomniany Pociąg do Hollywood z 1987 roku ukazał światu naturalne piękno aktorki. Tutaj już mogliśmy dostrzec, że jej wymiary oscylują wokół rozmiaru 36, a jej waga to ok. 60 kg.

Rola była odważna, jednak patrząc na ówczesne ciało gwiazdy, nie dziwimy się, że to właśnie ją wybrano na główną bohaterkę.

Katarzyna Figura wciąż zachwyca urodą i wymiarami!  

Obecnie, gdybyśmy zadali gwieździe pytanie: Ile waży Katarzyna Figura? W dzisiejszej odsłonie, z pewnością odpowiedz nie zmieniłaby się znacząco. Ceniona gwiazda filmowa może poszczycić się figurą jabłka, a jej pełne kształty wciąż zachwycają nie tylko męską część widowni. Wciąż wygląda zachwycająca, a krótka fryzura dodaje jej nieco zadziorności.

Jeszcze kilka lat temu mogliśmy zobaczyć w Internecie zdjęcia ikony kina w rozmiarze 44. Na Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2018, które odbywało się w ostatnie wakacje, znów zachwycała rozmiarem 36- 38! Widać, że wychowanie córek służy jej wspaniałej wadze, której może pozazdrościć niejedna kobieta

Piękna figura Katarzyny:

Ile waży Katarzyna Figura?
Fot.: figura_katarzyna/ Instagram 

Ile waży Katarzyna Figura w filmie Pociąg do Hollywood? To waga oscylujaca wokół rozmiaru 36, a kształtny biust podkreśla świetną sylwetkę gwiazdy!