Ile waży Magda Gessler? Wszyscy fani i antyfani popularnej restauratorki zastanawiają się, ile waży kreatorka stylu i smaku. Magda Gessler niedawno zdradziła ile waży. Jeżeli zastanawiacie się ile waży Magda Gessler, odpowiedź znajdziecie w tym artykule. 

Ile waży Magda Gessler? Magda Gessler znana jest ze swojego umiłowania do tradycyjnej i dobrej kuchni oraz swoich zwiewnych strojów, przez co trudno dokładnie określić, jak wygląda jej sylwetka. Ile waży Magda Gessler? Zapraszamy do lektury.

Ile waży Magda Gessler? 

Magda Gessler jest związana z branżą kulinarną od wielu lat i choć początkowo chciała zostać malarką, wygrała jej miłość do jedzenia i dobrej kuchni. Wiadomo, że zamiłowanie do jedzenia i praca restauratora czy szefa kuchni wiąże się z ciągłą degustacją i próbowaniem wyśmienitych dań, które nie zawsze są w wersji fit. Wiele osób zastanawiało się ile waży Magda Gesller sądząc, że jako restauratorka, która ma do czynienia z jedzeniem na co dzień, nie może ważyć mało. 

Magda Gessler została niedawno sprowokowana na jednym ze swoich profili w mediach społecznościowych. Popularna restauratorka wrzuciła na swój profil na Facebooku zdjęcie z Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie kręciła nowy odcinek do Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler Kuchenne Rewolucje prowadzi od 2010 roku, pomagając tysiącom polskich właścicieli restauracji stanąć na nogi. Zdjęcie, które kreatorka stylu i smaku opublikowała na Facebooku przedstawiało Gessler na dziecięcym rowerku. Jedne z internautów w swoim komentarzu odniósł się do rzekomo dużej wagi restauratorki. Jak zareagowała Magda Gessler?

Magda Gessler 2018

Magda Gessler postanowiła odpowiedzieć jak najbardziej szczerze; gwiazda TVN napisała na swoim Facebooku:

– Zmartwię was …. Jestem normalna … Proszę się przyjrzeć. 64kg … To chyba ok 1.71 wzrostu … Już jest fajnie. Proszę się przyjrzeć nie gruba i nie chuda bo zjechałam z wagi. (pisownia oryginalna – przyp.red.)

Odpowiedź kreatorki stylu i smaku niestety nie przekonał wszystkich komentujących. Pod postem Magdy Gessler posypało się wiele negatywnych i prześmiewczych komentarzy, oskarżających restauratorkę o kłamstwo i zatajanie swojej prawdziwej wagi. 

Magda Gessler kiedyś i dziś

Zastanawiacie się jak wyglądała Magda Gessler kiedyś? Magda Gessler zawsze miała burzę blond loków i pełną twarz. Z dawnych czasów pozostało jej zamiłowanie do zwiewnych i kolorowych strojów, które są jej znakiem rozpoznawczym. Magda Gessler dziś wygląda zjawiskowo, nieważne ile waży i co na siebie założy – nie można odmówić jej sukcesu i skuteczności jej działaniom (czego dowodzi popularność Kuchennych Rewolucji).

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży magda gessler
Fot.instagram.com @magdagessler_official

Zastanawiacie się ile waży Magda Gessler? Gwiazda Kuchennych Rewolucji zdradziła, że waży…64 kilogramy. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCo robi Edyta Jungowska? Zniknęła z show-biznesu i zaskakuje
Następny artykułPowstał poradnik dla obcokrajowców: Jak NIE randkować z Polkami
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.