Ile waży Małgorzata Socha? Aktorka i mama trójki dzieci wygląda promiennie. Od lat zachwyca nas idealną sylwetką. Jaki jest sekret doskonałej figury aktorki znanej m.in. z serialu Przyjaciółki? Jak myślicie, ile waży Małgorzata Socha? 

Niektórym to można pozazdrościć! Małgorzata Socha niedawno urodziła trzecie dziecko, jest aktywną, zapracowaną mamą, a i tak zawsze wygląda doskonale — nawet bez makijażu. Aktorka nadal może pochwalić się szczupłą sylwetką. Czyżby idealną figurę gwiazda miała zapisaną w genach? A może to po prostu kwestia odpowiedniego odżywiania i regularnej aktywności fizycznej? Domyślacie się, ile waży Małgorzata Socha? 

Ile waży Małgorzata Socha? 

Jakiś czas temu w rozmowie z Dzień Dobry TVN aktorka powiedziała, że waży ok. 60 kg. Z kolei strona wymiarygwiazd.pl podaje, że waga Małgorzaty Sochy wynosi 56 kg. Tak czy inaczej, gwiazda jest bardzo szczupła – 60 kg to w końcu niewiele przy wysokim wzroście artystki. Małgorzata Socha ma aż 175 cm wzrostu.

Czy Małgorzata Socha stosuje diety? 

Nie wiemy, czy śliczna aktorka swoją sylwetkę zawdzięcza konkretnym dietom, ale raczej jest to mało prawdopodobne. Obserwując konto, które Małgorzata Socha prowadzi na Instagramie, można wywnioskować, że artystka lubi aktywność fizyczną i żyje trochę w stylu ”fit”. 

– Wybieram przekąski z błonnikiem i do tego też zachęcam innych. Jestem kobietą, która żyje w pośpiechu i wokół której dzieje się dużo rzeczy. Przy takim codziennym trybie życia nie ma czasu na bardzo restrykcyjną dietę. Zawsze znajdzie się moment na to, żeby podjadać. Chipsy wielozbożowe to źródło cennego błonnika. W związku z tym myślę, że jest to znacznie lepsze, niż sięganie po jakieś ciacho — powiedziała aktorka portalowi Lifestyle.newseria.pl.

Możemy się więc domyślać, że niezależnie od tego, ile waży Małgorzata Socha, artystka stara odżywiać się zdrowo i raczej unika pustych kalorii

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży małgorzata socha
Instagram.com @malgosia_socha

Ile waży Małgorzata Socha? Gwiazda jest właścicielką niezwykle szczupłej sylwetki.