Ile waży Martyna Wojciechowska? Gwiazda wygląda wspaniale! Zdobyła Koronę Ziemi, a to wymaga znakomitej kondycji Podróżniczka ma wzrost modelki, mierzy 180 cm! Dalekie podróże wymagają sprawności fizycznej, dlatego też Martyna stale pozostaje w świetnej formie!

Wzrostu, urody, inteligencji i perfekcyjnej sylwetki mogłaby pozazdrościć jej niejedna kobieta! Ta dziennikarka, podróżniczka i miłośniczka sportów ekstremalnych jest inspiracją dla wielu kobiet, nie tylko ze względu na zewnętrzne przymioty. Jesteś ciekawa, ile waży Martyna Wojciechowska? Dowiesz się tego razem z nami!

Ile waży Martyna Wojciechowska?

Martyna jest naprawdę wysoka, mierzy aż 180 cm! Jej waga waha się w granicach 70 kilogramów. Wojciechowska od lat jest wierna dwóm podstawowym zasadom: uprawiaj sport i odżywiaj się zdrowo, a to zapewni ci piękny wygląd na długie lata!

Ze względu na swoją profesję, a także zainteresowania, 44-letnia gwiazda dba o swoją figurę. Gdyby nie uprawiała sportu, na pewno nie udałoby jej się zdobyć Korony Ziemi! Martyna uwielbia bieganie i basen, a na siłowni ćwiczy razem z trenerem. W trakcie tego wyjątkowego projektu zdobyła najwyższe szczyty! 

Dziennikarka na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ze swojego życia codziennego, a także z licznych podróży. W serwisie możemy zobaczyć jej wiele fotografii, na których prezentuje się wspaniale. Jej córka, Marysia, może być z niej dumna!

Martyna sporo schudła

Jakiś czas temu Martyna Wojciechowska w wyniku poważnej choroby dużo schudła. Na szczęście udało jej się przezwyciężyć ten trudny okres. Obecnie znana podróżniczka jest w dobrej formie i mamy nadzieję, że tak pozostanie jak najdłużej!

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

ile waży martyna wojciechowska?
instagram.com @martyna.world

Ile waży Martyna Wojciechowska? Dziennikarka jest w świetnej formie! Uwielbia sport, a w szczególności jest pasjonatką sportów zimowych. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGra o Tron: premiera 8. sezonu już niebawem! Znamy dokładną datę
Następny artykułIle zarabiają aktorzy? Polscy artyści zarabiają od 200 zł do 12 tysięcy ZA DZIEŃ