Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Gwiazda jest niewysoka i drobna, ale może pochwalić się świetną figurą. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do jej wyglądu, ale córka byłego prezydenta skupia się na czymś innym. Starania o młodą twarz nie są jej życiowym celem.

Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jest niższa od rodziców, ale tak jak mama, ma nienaganną sylwetkę. Znamy kilka sekretów, dzięki którym wygląda młodo i promiennie. Aż trudno uwierzyć, że to takie proste.

Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska ma 164 centymetry wzrostu. To niemal tyle, ile wynosi średnia wszystkich Polek. Nie odziedziczyła jednak wzrostu po rodzicach, choć ci także nie są zbyt wysocy. Aleksander Kwaśniewski ma zaledwie 171 centymetrów wzrostu.

Przy takim wzroście zdecydowanie szybciej widać każdy nadprogramowy kilogram, jednak Aleksandra Kwaśniewska już dawno poradziła sobie z problemami z wagą, która oscyluje około 50 kilogramów. Znana jest z zamiłowania do wszelkich deserów i nie zawraca sobie głowy liczeniem kalorii. Kilka lat temu nieco przytyła, ale szybko wróciła do formy i od dłuższego czasu utrzymuje idealną figurę. Uwielbia owoce, warzywa i zdrowe przekąski.

 

 

Aleksandra Kwaśniewska dba o wygląd od lat

Gwiazda ma 38-lat, ale już od dawna konsekwentnie dba o swój wygląd. Nie wszystko jednak w swoim ciele uważa za idealne. W rozmowie z magazynem Uroda przyznała, że lubi podkreśloną talię u innych kobiet, ale nie u siebie. Zdaje sobie sprawę, że systematyczna i dokładna pielęgnacja długo pozwoli jej cieszyć się promienną cerą i jędrną skórą. 

Mama zawsze mi powtarza, żebym najlepszy krem nakładała na szyję, łokcie i kolana, bo tam skóra wiotczeje najszybciej — mówiła dla magazynu Uroda.

Choć Aleksandra Kwaśniewska solidnie dba o wygląd, odkąd tylko skończyła trzydziestkę, to nie on jest dla niej najważniejszy. Podkreśliła, że gdyby musiała wybierać pomiędzy jędrnym ciałem i ciekawą osobowością, to zdecydowanie wybrałaby drugą opcję. Pod tym względem nie boi się starości, bo z wiekiem rośnie doświadczenie i rozwaga.Rodzice powinni być dumni, że córka, choć wychowywała się w luksusach, nie jest próżna i stale pracuje nad swoim charakterem!

ZOBACZ ZDJĘCIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ:

Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska nie jest wysoką kobietą.

Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ile wzrostu ma Aleksandra Kwaśniewska? Gwiazda ma 164 centymetry wzrostu i drobną budowę ciała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt
  2. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami
  3. Kolejna osoba zwolniona z programu „Pytanie na śniadanie”. „Jestem na urlopie, ale właśnie otrzymałam pismo”
  4. Była żona Huberta Urbańskiego wzięła ślub. Jej mąż to znany i przystojny aktor
  5. Beata Tyszkiewicz o matkach w Polsce. „Nie są doceniane, powinny dostawać pensję 2,5 tys. złotych”
  6. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  7. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Źródło: Uroda, kobieta.onet.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które mają najtrudniejszy charakter. Kogo omijać szerokim łukiem?
Następny artykułNaukowcy są pewni – syndrom ”b*tch face” istnieje naprawdę. Badania nie pozostawiają wątpliwości
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.