Ile wzrostu ma Doda? Doda już niedługo kończy 35 lat, a nie przestaje zachwycać swoją figurą. Piosenkarka od zawsze dba o swój głos, jak również o swoje ciało. Doskonale wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Efekty pracy nad ciałem są widoczne gołym okiem, artystka jest bardzo drobna.  Jak dba o swoją sylwetkę?

Doda zawsze mogła się pochwalić nienaganną sylwetką. Gwiazda, od kiedy pamiętamy miała świetną figurę. Piosenkarka powtarza, że nie potrafi żyć bez treningu, a zdrowe odżywianie to dla niej norma. Ile wzrostu ma Doda i ile waży? Takie pytania zadaje sobie wielu internautów. 

Ile wzrostu ma Doda?

Doda w rozmowach z dziennikarzami przekonuje, że ma 169 cm wzrostu, przy wadze 53 kilogramów. To naprawdę imponujący wynik. Złośliwi jednak uważają, że Rabczewska zapomina o tym, że jest na obcasach i dodaje sobie kilka centymetrów. Doda ma przy tym wymiary, których pozazdrości jej niejedna kobieta: 90-63-88. To niemal wymiary idealne.

Jak Doda dba o sylwetkę?

Doda, zanim została gwiazdą polskiego show-biznesu, trenowała lekkoatletykę. Pod pieczą swojego ojca trenera zdobywała nawet medale na ogólnopolskich konkursach. Wynika z tego, że zamiłowanie do aktywnego trybu życia wyniosła z dzieciństwa. Według Dody oprócz regularnej aktywności fizycznej ważna jest dieta. Piosenkarka już od wielu lat nie je glutenu czy modyfikowanej żywności. Od kilku miesięcy z diety Rabczewskiej wyleciało mięso. Piosenkarka uważa również, że podstawą dobrego samopoczucia jest długi sen. Sama artystka śpi minimum 9 godzin dziennie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile wzrostu ma Doda?
instagram.com/dodaqueen

Doda ma świetną sylwetkę, czym lubi się pochwalić na Instagramie. 

Ile wzrostu ma Doda?
instagram.com/dodaqueen

Doda ma 169 cm wzrostu, a waży tylko 53 kilogramy. Takiego wyniku zazdrości jej niejedna dziewczyna.

Ile wzrostu ma Doda?
instagram.com/dodaqueen

W dzieciństwie Doda trenowała lekkoatletykę, a jej trenerem był ojciec-Paweł Rabczewski.

Ile wzrostu ma Doda?
instagram.com/dodaqueen

Mąż Dody- Emil Stępień, tak jak małżonka dba o swoje ciało i regularnie ćwiczy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNieustraszone koty. TOP 5 filmów, w których grają niezwykłe koty
Następny artykułKinga Rusin to chrześnica Danuty Rinn! Łączy je niezwykła więź
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.