Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? Wokalistka i autorka tekstów była znaną postacią jeszcze przed rozpoczęciem współpracy z telewizją TVN, natomiast to właśnie w tej stacji zarobiła fantastyczne pieniądze. Bycie jurorem popularnych programów „Mam Talent” i „Mali Giganci” to po prostu finansowa gratka. 

Kim jest Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska to autorka tekstów i wybitna piosenkarka. Urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. W latach 1994-2003 była wokalistką kultowego zespołu O.N.A. i zdobyła niemałą popularność. Od 2009 roku zaczęła występować pod swoim imieniem i nazwiskiem. To właśnie wtedy wydała swoją płytę Modern Rocking. Krążek pokrył się platyną. 

Wokalistka jest nie tylko muzyczką, ale również osobowością telewizyjną. Miliony Polaków zapoznały się z jej charakterem i charyzmą w jury programu Mam Talent na antenie TVN, w którym to obok Małgorzaty Foremniak i Kuby Wojewódzkiego stworzyła prawdziwe trio gwiazd. Od 2015 roku zaczęła być również jurorką programu „Mali Giganci”. 

Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Jakie zarobki ma Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska czerpie dochody z wielu źródeł. Jest nowoczesną kobietą biznesu i doskonale dba o swoje interesy. Zarabia nie tylko jako członkini jury w Mam Talent, ale również z muzyki. Sprzedaje płyty, gra koncerty i podpisuje kontrakty reklamowe. 

Ile zarabia Agnieszka Chylińska na koncertach? Nie da się ukryć, że są to naprawdę wysokie kwoty. Jak ustalił Super Express, za 9 występów podczas trasy koncertowej, Chylińska zainkasowała 270 000 złotych. To daje aż 30 000 złotych za jeden koncert! Do muzycznych dochodów Chylińskiej musimy dodać również sprzedane płyty (ostatnie krążki artystki była na 1. miejscu OLIS i pokryły się platyną oraz podwójną platyną), tantiemy oraz kontrakty reklamowe, których treść niestety jest owiana tajemnicą. Mówimy jednak śmiało o co najmniej dziesiątkach, jeśli nie setkach tysięcy złotych za kontrakt. 

Musimy również pamiętać o bajecznym wynagrodzeniu Chylińskiej w telewizji TVN. 

Ile zarabia Agnieszka Chylińska w Mam Talent? 

Agnieszka Chylińska zarabia w Mam Talent małą fortunę. Jest najlepiej opłacaną gwiazdą w jury programu i bije na głowę Małgorzatę Foremniak oraz Agustina Egurollę. Wokalistka zarabia ponad 3 razy więcej od niego! 

Co ciekawe, za bycie jurorem drugiej edycji programu Chylińska otrzymała 170 000 złotych. Za dzień spędzony na castingach otrzymywała 9000 złotych, a za sam program 12 000 złotych. To olbrzymie pieniądze, ale włodarze TVN postanowili dać Chylińskiej jeszcze więcej! Za sędziowanie 10 edycji Mam Talent otrzymała już… 300 000 złotych! To prawdziwa fortuna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Agnieszka Chylińska
instagram.com/agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska wydała we wrześniu nową płytę.

1
2
3
4
Poprzedni artykułIle zarabia Anna Starmach? Zarobki w Master Chef to fortuna
Następny artykułJaka fryzura na wesele dla 40-latki? Postaw na naturalność