Ile zarabia Agnieszka Dygant? Zarobki gwiazdy TVN i aktorki są po prostu kosmiczne. Jednakże, Agnieszka nie zarabia jedynie z wynagrodzeń za udział w filmach oraz serialach. Skąd gwiazda czerpie tak wysokie przychody?

Kim jest Agnieszka Dygant?

Agnieszka Dygant to wspaniała polska aktorka, która swą największą popularność zdobyła dzięki udziałowi w takich serialach jak „Na dobre i na złe”, „Fala Zbrodni”, „Niania” oraz „Prawo Agaty”. Jeszcze bardziej nagłośniła swoje nazwisko występując w brutalnych produkcjach Patryka Vegi. 

Urodziła się 27 marca 1973 roku w Piasecznie. Jej życiowym partnerem jest Patrick Yoka, reżyser i scenarzysta adaptacyjny, z którym ma synka Xaverego. 

Aktorka została wielokrotnie doceniona, zarówno przez branżę, jak i przez fanów. Dwukrotnie była laureatką Telekamery dla najlepszej aktorki, co jest nie lada wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że w szczycie swojej kariery może liczyć na bajońskie sumy spływające co miesiąc na jej konto. 

Ile zarabia Agnieszka Dygant? Jakie są zarobki Agnieszki Dygant? 

Agnieszka Dygant zarabia naprawdę kolosalne pieniądze, które pozwalają jej na luksusowe życie oraz długie podróże. Ma również niesamowicie silną pozycję w branży. W serialu TVN „Prawo Agaty” mogła sama decydować o swojej postaci. Na taki przywilej mało która gwiazda może sobie pozwolić… 

Nic więc dziwnego, że Agnieszka Dygant zarabia prawdziwe kokosy. Za jeden dzień pracy na planie serialu na jej konto wpływa… 12 tysięcy złotych! Jak podaje informator Super Expressu, w miesiącu często ma aż 25 dni zdjęciowych. To w sumie daje aż 300 000 złotych miesięcznie. Takie sumy wręcz zwalają z nóg. 

Jednakże, udział w filmach i serialach to nie jedyne źródła potężnego dochodu jaki spływa na konto Agnieszki Dygant. Zarobki aktorki stanowią również wynagrodzenia z kontraktów reklamowych. Agnieszka Dygant nie odmawia markom i pojawia się w reklamach, również tych w telewizji. 

Aktorka zarobiła krocie między innymi na komercyjnej współpracy z siecią reklamową Play. Szczegóły kontraktu reklamowego są jednak owiane tajemnicą. Na pewno mówimy jednak o kwocie, której absolutnym minimum są dziesiątki tysięcy złotych.

Agnieszka Dygant w 2012 roku zajęła trzydzieste miejsce w rankingu najlepiej zarabiających polskich gwiazd.

Super Express zdradził, że aktorka nie tylko zarabia, ale również zachowuje się jak prawdziwa gwiazda. Na planie „Prawa Agaty” miała jeść wszystkie posiłki w swojej własnej, indywidualnej przyczepie. Ponoć nieustannie korzystała również ze wsparcia swojej prywatnej stylistki, która miała przeznaczać niemalże cały budżet na luksusowe, markowe ubrania dla Agnieszki Dygant. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com/agnieszka_dygant_official

Agnieszka ze swoją przyjaciółką – Darią Widawską.