Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Nie musi martwić się o kwestie finansowe: jej partnerem jest syn milionerów. Jednak nie chce ograniczać się do roli żony bogatego męża, tylko przez cały czas rozwija swoją karierę. Niedawno do listy osiągnięć Woźniak-Starak doszło kolejne osiągnięcie: gwiazda poprowadzi nowego Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najbardziej znanych gwiazd TVN. Jej program Na językach wzbudzał kontrowersje i przysporzył dziennikarce wrogów, a ślub był jednym z najgłośniejszych wydarzeń towarzyskich 2016 roku. Jedni doceniają charyzmę gwiazdy, innych drażni. W pierwszej grupie znajdują się bez wątpienia władze TVN: ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? O jej honorariach krążą legendy! Czy to prawda, że otrzyma bajeczny przelew za prowadzenie Big Brothera? Sprawdzamy!

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak?

Jakie honorarium otrzymała Agnieszka Woźniak-Starak za poprowadzenie programu Big Brother? Niestety, wysokość na razie pozostaje tajemnicą. Możemy jednak przypuszczać, że nie będzie to suma niższa niż ta, którą dziennikarka dostała za prowadzenie innych projektów. Jakie to były sumy?

Agnieszka Woźniak-Starak jest również prowadzącą programu Azja Express. Zdaniem life4style.pl kwota za poprowadzenie pierwszego sezonu miała być naprawdę imponująca: sześćset tysięcy złotych. To ewenement, zważywszy na fakt, że według ustaleń portalu Joanna Krupa i Anja Rubik za pracę na planie Top Model otrzymały „zaledwie” pięćset tysięcy złotych. Dlaczego władze TVN tak bardzo cenią dziennikarkę? Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, miał powiedzieć:

Ja się nie zgadzam, żeby widzowie widzieli ją też w innych miejscach ramówki. Azja Express to jest największy program jesieni w TVN i my chcemy, żeby ludzie kojarzyli z tym Agnieszkę.

Nic dziwnego, że skoro Woźniak-Starak musiała zrezygnować na rzecz Azja Express z udziału w innych projektach, udało jej się wynegocjować tak wielkie pieniądze. W 2014 roku portal gala.pl oszacował, że Agnieszka Woźniak-Starak zarabia aż pięćdziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Dziennikarka otrzymywała takie wynagrodzenie za prowadzenie programów TVN Na językach oraz Stylowy magazyn. Dodatkowo zdarzało jej się pracować jako konferansjerka imprez, za co inkasowała od pięciu do dziesięciu tysięcy złotych. 

Na czym jeszcze zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Prowadzenie popularnych programów nie stanowi jej jedynego źródła dochodu. Gwiazda zarabia także na uczestnictwie w kampaniach reklamowych, m.in. marki kosmetycznej Semilac. Jak informuje portal jastrzabpost.pl, zarobiła aż trzysta tysięcy złotych! 

Kiedy będzie premiera Big Brothera?

Big Brother to program, który wielu widzów wspomina z sentymentem. Był pierwszą tego typu polską produkcją, gdzie obserwowaliśmy grupę obcych osób zamkniętą w jednym domu bez kontaktu ze światem zewnętrznym i wykonującą określone zadania.

Casting do programu rozpoczął się w połowie grudnia ubiegłego roku i trwał jeszcze w styczniu. Agnieszka Woźniak-Starak ma powitać uczestników i prowadzić rozmowy z nimi oraz ich rodzinami. Emisja ma rozpocząć się w marcu 2019 roku. Czy tym razem także przypadnie do gustu widzom?

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję Big Brothera. Zobacz zdjęcia dziennikarki:

ile zarabia agnieszka woźniak-starak
fot. instagram.com @aga_wozniak_starak

Ile zarabia Agnieszka Woźniak-Starak? Dziennikarka otrzymuje astronomiczne wynagrodzenie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułRasa kota a okazywanie uczuć. Oto 6 ras kotów, które są najbardziej czułe
Następny artykułTolerancja w szkole. Wrocławskie szkoły jako pierwsze w Polsce będą uczyć o nietolerancji i rasizmie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.