Ile zarabia Angelika Mucha? Młodziutka influencerka nie próżnuje — pracuje ciężko na swój sukces, a na jej Instagramie aż roi się od sponsorowanych postów. Gwiazdy potrafią zarobić naprawdę sporo na reklamowaniu produktów na swoich profilach. Angelika nie jest wyjątkiem – littlemooonster96 śpi na pieniądzach!

Instagram, który wielu z nas służy bardziej jako pamiętnik, dla gwiazd jest prawdziwym źródłem złota. Zarobki pochodzące z kontraktów są naprawdę imponujące! Celebryci zasypują nas bardziej lub mniej subtelnymi reklamami i mają z tego naprawdę duże korzyści. Zobacz, ile zarabia Angelika Mucha na swoim Instagramie!

Ile zarabia Angelika Mucha?

20-letnia blogerka rozpoczęła swoją przygodę z YouTube w wieku 14 lat. W swoim pierwszym opublikowanym na tej platformie filmiku Mucha mówi: 

– Nie robię tego po to, żeby być sławna, tylko żeby mieć jakąś pamiątkę.

Dziś jednak na Instagramie obserwuje ją więcej osób niż Jessikę Mercedes czy Maffashion. Dwudziestolatka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, podróżuje po całym świecie i spotyka się z celebrytami. Jest więc naprawdę idealną reklamą stylu życia, o którym marzy tak wiele nastolatek. Na jej Instagramie co chwilę pojawiają się posty reklamujące jakiś produkt — a Angelika zarabia na tych zdjęciach krocie!

Ile zarabia Littlemooonster96?

Ile zarabia Angelika Mucha na swoim Instagramie? Gwiazda jest idealną postacią do promowania wielu marek. Wzięła udział między innymi w reklamie Coca Coli, współpracuje także z markami takimi jak Zalando czy Revlon. Zdjęcia celebrytki aż ociekają luksusem, nic więc dziwnego, że reklamodawcy tak chętnie promują się na jej Instagramie. Ile zarabia Angelika Mucha na pojedynczym poście? Według wp.pl Littlemoonster96 za jeden post reklamowy może żądać od 4 do 10 tysięcy złotych! Imponująca stawka, zwłaszcza jak na tak młodą osobę.

Do tego dochodzą pieniądze za publiczne wystąpienia, kampanie reklamowe i te zarobione na kanale na YouTube — jak doniosła firma Press-Service Monitoring Mediów, w 2017 roku Angelika mogła zarobić na swoich filmikach ponad 4 miliony złotych! Możemy tylko pogratulować tak spektakularnego sukcesu finansowego w tak młodym wieku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Angelika Mucha
instagram.com/littlemooonster96

Młoda celebrytka zarabia krocie na swoim instagramie.