Ile zarabia Anna Mucha? Gwiazda od lat jest obecna w show-biznesie, a liczne role i kontrakty reklamowe przynoszą jej niemałe zyski. Teraz jednak gwiazda nieźle nabroiła – przez to, co powiedziała, właśnie straciła 400 tysięcy złotych!

Aktorka z pewnością nie może skarżyć się na niskie zarobki – od wielu lat pracuje w zawodzie, do tego zapraszana jest do rozmaitych pobocznych projektów z innych dziedzin. Ile zarabia Anna Mucha? Gwiazda może mieć poważny problem z pieniędzmi, a wszystko za sprawą swojej nieskrępowanej otwartości! Co się stało?

Anna Mucha straciła kontrakt?

Jak donosi Super Express, aktorka właśnie mogła stracić kontrakt ze znaną marką samochodową! Anna Mucha nie ukrywa swojej miłości do aut marki Mercedes, co zostało docenione przez firmę. Na początku grudnia zeszłego roku gwiazda M jak Miłość podpisała z jednym z warszawskich salonów umowę, dzięki której miała do dyspozycji luksusowe auto. Jako ambasadorka Mercedesa otrzymała samochód o wartości niemal 400 tysięcy złotych! 

Jak ustalił Super Express, marka zdecydowała się niedawno na rozwiązanie kontraktu z gwiazdą! Dlaczego? Anna Mucha słynie ze swojej wyjątkowej otwartości i ciętego języka. Cechy uwielbiane przez wielu tym razem przyniosły jej jednak kłopoty! Salon samochodowy postanowił rozwiązać kontrakt z aktorką po jej ostatniej wypowiedzi, w której przyznała, że marzy jej się… wylewanie odchodów na polskich kierowców. Wypowiedź przez wielu uznana za zabawną niestety może poskutkować utratą auta wartego prawie 400 tysięcy.

Ile zarabia Anna Mucha?

Czy aktorka ma powody do zmartwień na tle finansowym? Według Vivy aktorka w samym 2017 roku zarobiła niemal 2 miliony złotych! Nie są to jedynie zarobki płynące z aktorstwa – Anna Mucha ma na swoim koncie również wiele kontraktów reklamowych, własną kolekcję akcesoriów dla dzieci dla marki La Millou i dodatkowe zyski z instagrama.

Dodatkowo dochodzą też pieniądze z portalu parentingowego Mamadu założonego przez gwiazdę w 2014 roku. Jak twierdzi Gazeta Wrocławska, za samą rolę w M jak Miłość aktorka może liczyć na aż 8 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy! Patrząc na to, ile zarabia Anna Mucha, raczej nie musi się martwić utratą jednego kontraktu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia anna mucha
instagram.com/taannamucha

Ile zarabia Anna Mucha? Gwiazda właśnie mogła stracić kontrakt na 400 tysięcy złotych!