Ile zarabia Anna Wendzikowska? Gwiazda TVN nie musi martwić się o kwestie finansowe. Prowadzi luksusowe życie, na które ciężko pracowała. Była jeszcze studentką, gdy wkroczyła w dorosłość i podjęła poważną decyzję odnośnie do swojego przyszłego życia. Dzięki determinacji, kompetencjom i poświęceniu może dziś cieszyć się pozycją jednej z najbardziej cenionych dziennikarek.

Pozornie jej życie może wydawać się prawdziwą bajką — egzotyczne podróże, wywiady ze znanymi osobistościami świata filmu, wizyty na czerwonym dywanie, mieszkanie niczym z katalogu… Jednak sukces nie spadł gwieździe Dzień Dobry TVN z nieba. Wręcz przeciwnie — na to, co dzisiaj ma, ciężko pracowała przez długie lata. Jest przykładem na to, że dzięki determinacji, wiedzy i inteligencji naprawdę można spełnić marzenia i wiele osiągnąć. Lubi pokazywać na Instagramie kulisy swojej codzienności, a otaczający ją luksus wzbudza niemały podziw, a czasem nawet zazdrość! Ile zarabia Anna Wendzikowska? Dziennikarka pilnie strzeże prywatności i nie lubi zdradzać konkretnych kwot

Ile zarabia Anna Wendzikowska?

Niewiele dziennikarek jest tak zajętych — wychowuje dwie małe córeczki, gra w popularnym serialu, a w związku ze swoją pracą często musi wyjeżdżać tysiące kilometrów od domu. Jednak wszędzie, gdzie się pojawia, zwraca na siebie uwagę. Przyczyna leży nie tylko w urodzie dziennikarki — uwielbia otaczać się pięknymi i drogimi rzeczami!

Ile zarabia Anna Wendzikowska? Jednym z najbardziej znanych źródeł zarobku gwiazdy jest Dzień Dobry TVN, gdzie pracuje jako korespondentka programu śniadaniowego. Poza dziennikarstwem zajmuje się także aktorstwem i od 2018 roku regularnie pojawia się w serialu M jak Miłość, gdzie wciela się w rolę Moniki. W dodatku może także liczyć na niemałe dochody z reklam.

Jakiś czas temu Anna Wendzikowska wzięła udział w kampanii reklamowej ekskluzywnej marki Kérastase, gdzie polecała serum na noc. Gwiazda TVN zdradziła, że od dawna stosuje jej produkty i kiedy wpłynęła do niej propozycja współpracy, nie wahała się ani przez chwilę. Ma na koncie także promowanie kosmetyków Laura Mercier. 

Gdzie pracowała Anna Wendzikowska?

Zanim Anna Wendzikowska zdobyła popularność jako aktorka i dziennikarka, poważnie rozważała przeprowadzkę do Londynu. Jak podaje portal plotek.pl, będąc na trzecim roku studiów dziennikarskich, zdecydowała się zamieszkać na stałe w stolicy Anglii. 

Anna Wendzikowska nie bez powodu jest wysyłana przez Dzień Dobry TVN do przeprowadzania rozmów z zagranicznymi gwiazdorami — dziennikarka uczyła się języka w Wielkiej Brytanii! Marzyła, by obronić pracę magisterską na jednej z miejscowych uczelni. Nie było łatwo — jak czytamy na pomponik.pl, musiała poświęcić kilka miesięcy na dopełnianie wszystkich formalności. Ostatecznie udało jej się wyjechać, a miasto do dziś wspomina z sentymentem. 

Nikt poza samą zainteresowaną nie wie, ile zarabia Anna Wendzikowska. Nie ma jednak wątpliwości, że gwiazda dwoi się i troi, żeby zapewnić swoim córeczkom dobre życie!

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY WENDZIKOWSKIEJ:

anna wendzikowska
fot. instagram.com @aniawendzikowska

Ile zarabia Anna Wendzikowska? Dziennikarka nie zdradza swoich zarobków. 

anna wendzikowska
fot. instagram.com @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska ma kilka źródeł utrzymania. 

anna wendzikowska
fot. instagram.com @aniawendzikowska

Anna Wendzikowska może liczyć na zyski z kampanii reklamowych, jest reporterką Dzień Dobry TVN oraz aktorką. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Partner Hanny Konarowskiej z „Barw Szczęścia” oświadczył jej się w nietypowym miejscu. Można pozazdrościć
  2. Paulina Lenda powaliła jurorów „Mam Talent” na kolana. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
  3. Krystyna Pawłowicz publicznie skomentowała swoją sylwetkę. „Jestem grubasek”
  4. Kolejny kryzys w rodzinie królewskiej? Książę Harry publicznie zignorował Meghan, wszystko widać na nagraniu
  5. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?

 

źródła: pl.wikipedia.org, plotek.pl

Poprzedni artykułByły mąż byłej żony Donalda Trumpa mocno o jej dzieciach. „Oni są nikim. Są śmieciami”
Następny artykułSkąd pochodzi Danuta Wałęsa? Żona Lecha Wałęsy wychowała się na Mazowszu
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.