Ile zarabia Baron? Muzyka, koncertowanie, a do tego pełnienie funkcji jurora w jednym z najchętniej oglądanych programów w Polsce – to z pewnością przynosi niemałe zyski. Zarobki chłopaka Julii Wieniawy imponują, jednak to ona inkasuje więcej! 

Zarobki polskich gwiazd zawsze były i będą interesujące dla fanów. Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabia Baron na całej wykonywanej przez siebie pracy? W końcu jest ukochanym Julii Wieniawy, jednej z najlepiej zarabiających i najszybciej rozwijających się młodych celebrytek. Choć Baron jest obecny w show-biznesie od lat, to jego debiutująca kilka lat temu dziewczyna zarabia lepiej!

Ile zarabia Baron?

Choć najlepiej znamy go z uwielbianego przez widzów programu The Voice of Poland, Baron od lat jest przede wszystkim muzykiem! Gra na gitarze, saksofonie, jest członkiem uznanego zespołu Afromental, ma także za sobą epizody aktorskie. Mało jest tak wszechstronnych artystów, jak Baron: zarobki artysty nie mogą być niskie przy takim natłoku zajęć!

Jak podaje Flesz, za jeden odcinek The Voice of Poland, Baron inkasował około 7-8 tysięcy złotych! Teraz jednak jego sytuacja znacznie się zmieniła – ile zarabia Baron odkąd związał się z Julią Wieniawą?

Barn: zarobki muzyka znacznie wzrosły 

Julia Wieniawa od ponad dwóch lat jest na absolutnym szczycie polskiego show-biznesu. Reklamodawcy ją uwielbiają, a ona rozważnie dobiera propozycje, co uczyniło ją jedną z najprężniej rozwijających się influencerek w Polsce! Odkąd związała się z Baronem, ten dużo częściej zaczął pojawiać się na czerwonych dywanach – jak się okazuje, towarzysząc swojej ukochanej, zarabia niemałe pieniądze! Ile zarabia Baron na jednym pojawieniu się na ściance? 

Specjalista od marketingu influencerskiego zdradził w magazynie Flesz, że Baron może liczyć obecnie na… 10-15 tysięcy złotych za jedno wyjście! Jednak to wciąż muzyka jest głównym źródłem utrzymania Barona – to jego prawdziwa pasja. Sezon letni zawsze jest wyjątkowo owocny dla muzyków, artysta z pewnością nie może narzekać więc na niskie zarobki.

Nadal jednak wyprzedza go jego dziewczyna – Julia Wieniawa za pojawienie się na czerwonym dywanie może liczyć nawet na stawkę tak wysoką, jak 30-50 tysięcy złotych! Gwiazdorski duet może wkrótce zostać najbardziej wpływową parą w show-biznesie – najważniejsze jednak, by układało się im w życiu prywatnym!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

baron: babcia
instagram.com @alekbaron

Ile zarabia Baron? Zarobki muzyka są imponujące!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDanuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem”
Następny artykułJedna z głównych aktorek „M jak Miłość” zniknie z serialu? Jest komentarz gwiazdy!
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.