Ile zarabia Beata Kozidrak- dopytuje się każdy jej fan, a ona sama niechętnie odpowiada na to pytanie. Patrząc na koncerty piosenkarki, czy niecodzienne stroje gwiazdy, która lubuje się w ciekawych kształtach fasonach, nietrudno odgadnąć, że nie są to małe kwoty! Jak myślicie, czy w większości gwiazda zarabia właśnie na występach, czy może również za pomocą sprzedaży płyt? Postanowiłyśmy przyjrzeć się zarobkom diwy i możemy powiedzieć, że kwoty są kosmiczne! Sprawdźcie sami!

Sceniczne poczynania Beaty Kozidrak urosły do miana legendy, zaś pytanie o same zarobki są nieodłącznym ich elementem. Czy zawsze były takie same? Gwiazda koncertuje bowiem od lat 70. XX wieku, jednak nie zawsze mogła mówić o astronomicznych kwotach. Jednak w miarę popularności, przyszła również odpowiednia zapłata! Zobaczcie, jak zarabia dziś jedna z największych ikon polskiej muzyki rozrywkowej!  

Ile zarabia Beata Kozidrak podczas koncertów z zespołem BAJM?  

Choć Beata Kozidrak już jakiś czas temu postawiła również na solową karierę, zwykle kojarzona jest z zespołem BAJM, który zyskał popularność dzięki mocniejszym dźwiękom, świetnym zespole muzyków i oczywiście charyzmatycznej liderce. W 2018 roku częstotliwość grania (ok. 50 koncertów rocznie), jak i samo adekwatne wynagrodzenie opiewały w duże liczby. Jeden koncert wokalistki wraz z zespołem to równowartość mniej więcej 50 tysięcy złotych! Na tym samym pułapie plasuje się jedynie śmietanka polskiej piosenki– Maryla Rodowicz, czy Krzysztof Krawczyk, którzy od lat utrzymują z Beatą Kozidrak na świetnym poziomie zarobków. 

Beata Kozidrak jako diwa inkasuje zawrotne sumy! 

58-letnia wokalistka może zatem mówić o artystycznym spełnieniu nie tylko pod względem ilości zagranych imprez, ale również wypłacanych kwotach. Drugie pytanie dotyczy kwestii ile zarabia Beata Kozidrak sama? Z okazji czterdziestolecia zespołu w 2018 roku, z którym koncertuje od lat, gwiazda może poszczycić się zarobkiem rzędu 1,7 mln od koncertów, do podziału z zespołem!

Instagram Beaty Kozidrak również wtóruje tym kwotom- artystka chętnie umieszcza na swoim profilu społecznościowym wszelkiego rodzaju ujęcia i kadry z egzotycznych podróży (ostatnie zdjęcia są z Singapuru), czy ciekawych stylizacji scenicznych. Na tym samym koncie umieszcza również radosne zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi, o których nie zapomina. Tym sposobem mogliśmy niedawno podziwiać ujęcia z dzieciństwa córki Agaty, która trzyma się mamy kurczowo na scenie.

Wokalistka, mimo burzliwego związku z Andrzejem Pietrasem, również zdecydowała się na upublicznienie ich szczęśliwych chwil za pomocą Instagrama!

Ile zarabia Beata Kozidrak na występach ze swoim zespołem? Zobacz zdjęcia: 

ile zarabia Beata Kozidrak
Fot.: beatakozidrak/ Instagram 

Ile zarabia Beata Kozidrak? Scena to jej drugi dom, a pomysły na niesamowite show przekuwaja się na wysokie zarobki! 

 

ile zarabia Beata Kozidrak
Fot.: beatakozidrak/ Instagram 

Ile zarabia Beata Kozidrak- to już wiemy! Na co przeznacza zarobione pieniądze? Piosenkarka chętnie wybiera się na zakupy w towarzystwie swoich bliskich! 

1
2
3
4
Poprzedni artykułJulia Wieniawa szczerze o rozstaniu z Antkiem. „Poznałam go trochę za wcześnie”
Następny artykułIle zarabia Joanna Kulig? Portfel gwiazdy pęka w szwach
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.