Ile zarabia Chodakowska? Gwiazda należy do najbogatszych Polek w kraju, a swoje gigantyczne zarobki zbudowała dzięki ciężkiej pracy i wizerunku, któremu zaufały setki tysięcy kobiet w naszym kraju. Ile zarabia Ewa Chodakowska i jak zaczynała?

Ile zarabia Chodakowska?

Ewa Chodakowska zarabia miliony złotych. Dosłownie. Jej finansowa pozycja jest ponadto bardzo solidna, ponieważ przychody trenerki fitness są bardzo zdywersyfikowane, czyli pochodzą z różnych źródeł. Większość z nich trafia do spółki Ewy Chodakowskiej, czyli firmy Bebio, którą prowadzi wraz ze swoim mężem – Lefterisem Kavoukisem.

Z publicznie dostępnych dokumentów finansowych spółki Bebio, w której Ewa Chodakowska posiada połowę udziałów, wynika, że firma najsłynniejszej polskiej trenerki fitness osiąga rocznie przychody powyżej 21 milionów złotych. W samym 2017 roku spółka zarobiła ponad 12 milionów złotych ze sprzedaży usług oraz ponad 9 milionów złotych ze sprzedaży towarów. Ile zarabia Chodakowska jako udziałowiec spółki Bebio?

Według danych ze sprawozdania finansowego firma Bebio zadeklarowała olbrzymi zysk na poziomie 13 milionów złotych. Z racji posiadania 50 procent udziałów, Ewa Chodakowska zainkasowała 6,5 miliona złotych w ramach rocznej dywidendy. Taką samą kwotę otrzymał jej mąż. To kolosalne zarobki, o których mogą pomarzyć niemal wszyscy Polacy. Warto jednak podkreślić, że Chodakowska zaczynała od czyszczenia szyb na myjni samochodowej. To była jej pierwsza praca.

Ile zarabia Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska może pochwalić się nie tylko milionowymi zyskami. Przede wszystkim dzięki swojej popularności oraz sprytnym akcjom marketingowym udało jej się zbudować prawdziwe imperium o bardzo bezpiecznym, zdywersyfikowanym przychodzie.

Jej spółka Bebio nieustannie poszerza zakres usług, z których czerpie dochody. Ostatnim hitem komercyjnym była organizacja drogich wyjazdów treningowych, w których łączone są elementy fitnessu oraz turystyki. Czy Ewa Chodakowska zamierza na poważnie uderzyć w kolejną branżę i rzucić wyzwanie biurom podróży?

Na czym zarabia Chodakowska?

Ile zarabia Chodakowska na rynku fitness? Chodakowska zarabia nie tylko na sprzedaży książek poradnikowych oraz płyt DVD z jej ćwiczeniami fitness, ale również na handlu planami dietetycznymi, akcesoriami, dodatkami sportowymi oraz zdrową żywnością. Pozwala jej to sprawnie działać na rynku fitness, w którym są lokowane kolosalne pieniądze.

Ponadto, Ewa Chodakowska organizuje obozy treningowe, z których również czerpie atrakcyjne pieniądze. Bierze również udział w różnego rodzaju konferencjach oraz warsztatach. Za bilet na trening prowadzony przez Chodakowską trzeba zapłacić od 120 do 150 złotych. Ile zarabia Chodakowska na warsztatach? Według medialnych doniesień, eventy organizowane przez 15 weekendów miały jej przynieść około 800 000 zysku.

Ile zarabia Chodakowska na współpracy z markami oraz sponsorami? Tego typu kontrakty reklamowe są obarczone tajemnicą handlową, dlatego nie znamy ich szczegółów, aczkolwiek zważywszy na to jak wartościową markę zbudowała trenerka, z pewnością są to olbrzymie kwoty.

Ponadto Ewa Chodakowska jest redaktorką naczelną miesięcznika „Be Active”, co również jest źródłem jej dochodu. Ile zarabia Chodakowska jako redaktorka naczelna periodyku? Te informacje z jej umowy z wydawcą są poufne.

Ile miesięcznie zarabia Chodakowska?

Ile na miesiąc zarabia Chodakowska? Nie da się tego jednoznacznie ocenić z racji tego, iż przychody generowane przez trenerkę trafiają co miesiąc do spółki Bebio, w której ma ona połowę udziałów, a nie na jej prywatne konto. Roczny zysk spółki jest akumulowany, dzielony na pół i dopiero wtedy przekazywany Ewie w ramach dywidendy. Jeśli jednak podzielimy roczny dywidendę Ewy (ponad 6,5 miliona złotych) na 12 miesięcy, wtedy otrzymamy miesięczne przychody na poziomie około 600 000 złotych.

Ile zarabia Chodakowska? Podsumowanie

Chodakowska już znalazła się w zestawieniu najbogatszych Polek. W rankingu tygodnika „Wprost” zajęła 47 miejsce, a zważywszy na jej aktywność biznesową oraz ciągłe poszerzanie komercyjnej oferty w ramach spółki Bebio, jej przyszłość maluje się w świetlanych barwach. Zarobki na poziomie milionów złotych być może są dopiero początkiem jej biznesowej kariery. Warto podkreślić, że jej obecny majątek już teraz szacuje się na… 50 milionów złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska ma na Instagramie 1,4 mln obserwujących.

Ile zarabia Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Według medialnych doniesień, eventy organizowane przez 15 weekendów miały jej przynieść około 800 000 zysku.

Ile zarabia Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Za bilet na trening prowadzony przez Chodakowską trzeba zapłacić od 120 do 150 złotych.

Ile zarabia Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Według danych ze sprawozdania finansowego firma Bebio zadeklarowała olbrzymi zysk na poziomie 13 milionów złotych.

Ile zarabia Chodakowska
instagram.com/chodakowskaewa

Chodakowska zarabia nie tylko na sprzedaży książek poradnikowych oraz płyt DVD z jej ćwiczeniami fitness, ale również na handlu planami dietetycznymi, akcesoriami, dodatkami sportowymi oraz zdrową żywnością.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzień urodzenia: Co mówi o tobie numerologia?
  2. Jak wyglądać bardziej azjatycko? Porady co DOKŁADNIE robić
  3. Jak wyglądać bardziej azjatycko? Porady co DOKŁADNIE robić